Na fontanny i poidełka musimy zaczekać. Przez koronawirusa - przelom.pl

Koronawirus

Zamknij

Na fontanny i poidełka musimy zaczekać. Przez koronawirusa

Agnieszka Filipowicz 16:38, 02.05.2020
3 Na fontanny i poidełka musimy zaczekać. Przez koronawirusa Tak wyglądały nocą chrzanowskie fontanny na pasażu za MOKSiR. Na ten widok musimy poczekać fot. Łukasz Michalik

Zwykle zaczynały działać od początku maja, ale nie w tym roku. Zgodnie z zaleceniem służb sanitarnych fontanny muszą pozostać nieczynne. Podobnie jak uliczne poidełka. Tak będzie do czasu ustania epidemii.

Dlaczego? Aerozol wodno-powietrzny może być dodatkowym nośnikiem dla cząsteczek koronawirusa.
- Na razie nie będą uruchomione. Takie są zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego - mówi zastępca burmistrza Chrzanowa Jolanta Zubik.

To samo zalecenie dotyczy kurtyn wodnych, które w gorące dni włączano na rynku i placu Tysiąclecia w Chrzanowie. A ponadto - popularnych ulicznych poidełek. Rzecznik Wodociągów Chrzanowskich Ryszard Fudała potwierdza, że na razie, ze względu na epidemię, nie mogą zostać włączone.

 

 

(Agnieszka Filipowicz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

PitPit

0 0

Niech to dunder świśnie!!! To Wodociągi Chrzanowskie mają rzecznika?

07:21, 03.05.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jakurjakur

0 0

Wstrzymać rzeki i wodospady :D

08:18, 03.05.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Sina KapustaSina Kapusta

0 0

Najgorszy jest aerozol z ludzkiej plwociny

16:25, 03.05.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%