Koronawirus. Więcej ozdrowieńców niż zakażonych. Sytuacja w powiecie chrzanowskim, u sąsiadów i w województwie… - przelom.pl

Koronawirus

Zamknij

Koronawirus. Więcej ozdrowieńców niż zakażonych. Sytuacja w powiecie chrzanowskim, u sąsiadów i w województwie…

Łukasz Dulowski 17:30, 27.04.2020
Skomentuj  Koronawirus. Więcej ozdrowieńców niż zakażonych. Sytuacja w powiecie…

W Małopolsce jest 841 zakażonych koronawirusem i 173 ozdrowieńców - wynika z najnowszych danych przekazanych przez biuro wojewody.

To oznacza, że od niedzieli przybyło 20 zakażonych i 22 ozdrowieńców w skali województwa małopolskiego.

Na kwarantannie w powiecie chrzanowskim jest 206 osób (w niedzielę 209).

W podziale na gminy kwarantanna wygląda następująco (w nawiasie liczba osób z niedzieli):
Chrzanów - 58 (65)
Trzebinia - 18 (16)
Libiąż - 101 (101)
Alwernia - 23 (23)
Babice - 6 (4)

W powiecie chrzanowskim odnotowano dotychczas 2 potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem.

Liczba zakażonych u sąsiadów:
powiat krakowski - 47 osób
Jaworzno - 5 osób
powiat olkuski - 4 osoby
powiat oświęcimski - 12 osób
powiat wadowicki - 14 osób

Powiat krakowski liczy 274 tys. mieszkańców, powiat chrzanowski - 125 tys., Jaworzno - 91 tys., powiat olkuski - 113 tys., powiat oświęcimski - 153 tys., powiat wadowicki - 159 tys.

 

(Łukasz Dulowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%