Adresówki to estetyczne zawieszki, które możemy umieścić na obroży pupila. Te niewielkie gadżety mają wiele zalet. Nic więc dziwnego, że wielu właścicieli decyduje się na taki zakup. Jakimi konkretnie zaletami wyróżniają się adresówki? Poniżej garść informacji.
Jak już wspomnieliśmy powyżej, adresówka to niewielka zawieszka, którą umieszczamy na obroży pupila. Dostępne są adresówki o różnych kształtach, w szerokiej gamie kolorystycznej, wykonane z różnych materiałów, ozdobne i skromniejsze.
Adresówki spełniają nie tylko funkcję ozdobną, ale przede wszystkim stanowią identyfikator pupila. Adresówka jest zazwyczaj dwustronna. Na pierwszej stronie można wygrawerować imię psiaka, na drugiej natomiast adres i numer telefonu właściciela. Dzięki temu, gdy zwierzak się zgubi, znalazca będzie mógł bez problemów skontaktować się z Tobą.
Czasem wystarczy chwila nieuwagi, niedomknięta furtka na posesję, aby psiak niepostrzeżenie się wymknął. Brak adresówki i jakichkolwiek informacji może sprawić, że gdy ktoś znajdzie pupila, nie będzie w stanie nas o tym powiadomić. A tego z pewnością nikt nie chce.
Tabliczka z adresem sprawi, że psiak szybko wróci do domu, a Ty zaoszczędzisz sobie zmartwień.
Główną zaletą adresówki są wygrawerowane informacje na temat psa. To jednak niejedyny plus. Adresówki są lekkie, nie przeszkadzają psiakowi w codziennych aktywnościach, są trwałe, odporne na uszkodzenia, wyglądają estetyczne.
A gdzie można kupić adresówkę dla pupila? Do wyboru mamy zarówno sklepy stacjonarne, jak i online. Wszystkim zainteresowanym omawianym dziś gadżetem, polecamy ofertę Pamiętaj o mnie. Pamiętaj o mnie oferuje personalizowane adresówki dla każdego pupila. W ofercie dostępne są adresówki w kształcie kości, serduszka, łapki, koła. Dostępne są również modele dedykowane konkretnym rasom, na przykład takim, jak:
Zawieszki wykonane są z odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, nie niszczeją i nie tracą kolorów pod wpływem promieni ultrafioletowych, mrozu i innych czynników atmosferycznych.
Zwiększ z Pamiętaj o mnie bezpieczeństwo swojego pupila.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
W Libiążu nie było loterii. Cała pula poszła do biznesmena, który wygrał nową drogę do jego biznesu. Finito.
Rybka_z_Helu
19:59, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Od samego początku to śmierdziało i śmierdzi właśnie mamy pimy pierwsze efekty. W Babicach się połapali i szybko się z tego wycofali, a pozostali brnęli, bo pewnie mieli mieć z tego w przyszłości "owoce"...
Tubylec
19:57, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Bo pYlicja przechodzi Nadzwyczajne Szkolenie w zakresie mamdatow za nienoszenie maseczek na wypadek gdy pififizer zechce jeszcze zarobic .......... pisywnia cylowa dla jajec
petrus
19:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Jak libiąscy radni bezrefleksyjnie głosowali 3 lata temu za wniesieniem aportem terenu i budynku do spółki plus zaciągnięcie kredytu to tutaj na forum Przełomu i na profilu gminy trąbiono, że to śmierdzi. To ciśnięto, że te osoby nie mają racji. I s_z_a_m_b_o właśnie wybija. Mamiono radnych niskimi kosztami co już wówczas było bajką. 3 lata i jest potwierdzenie. I co radni, dołożycie teraz że swoich ?
Mieszkaniec_
19:21, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz