Po ponad 99 milionach lat pojawi się w małopolskim Zatorze. O kim mowa? Największy na świecie dinozaur liczący 35 metrów długości i 9 wysokości powstaje w Parku Rozrywki Zatorland!
Park Rozrywki Zatorland w małopolskim Zatorze przygotowuje się na wielkie otwarcie nowego sezonu, które nastąpi już w drugiej połowie kwietnia. Od kilku tygodni trwają intensywne prace nad uatrakcyjnieniem kompleksu parków edukacyjno-rozrywkowych.
W sezonie 2018 atrakcją na skalę światową przygotowaną dla miłośników prehistorii będzie Argentynozaur - dinozaur o imponujących rozmiarach: 35 m długości oraz 9 m wysokości. Obiektem tym zostanie ustanowiony światowy rekord wielkości tego typu konstrukcji. Co więcej dinozaur będzie eksponatem ruchomym!
Najnowsza konstrukcja edukacyjno-rozrywkowego parku budowana jest od kliku tygodni przez kilkanaście osób.
Premiera największego na świecie ruchomego dinozaura - Argentynozaura - w Parku Rozrywki Zatorland zaplanowana jest na 21 kwietnia w 2018 roku.
Już teraz chcemy zaprosić Państwa do obejrzenia zdjęć z trwających prac instalacyjnych abyście sami mogli ocenić ogrom budowanej w Parku konstrukcji.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz