Jednym z najbardziej niebezpiecznych zdarzeń było uszkodzenie dachu budynku wielorodzinnego na osiedlu Młodości. Pod wpływem silnych podmuchów wiatru oderwał się fragment pokrycia dachowego. Element konstrukcji został zatrzymany na pobliskiej latarni, co zapobiegło jego upadkowi na znajdujące się w pobliżu samochody i ciągi piesze.
Na miejscu interweniowali strażacy, którzy zabezpieczyli uszkodzony dach oraz teren wokół budynku. Na miejscu pojawił się również przedstawiciel zarządcy nieruchomości. Jak przekazał oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie, w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.
Wcześniej, jeszcze przed godziną 13, do groźnej sytuacji doszło przy ulicy Oświęcimskiej. Powalone drzewo spadło na trzy samochody, uszkadzając zaparkowane pojazdy. Na miejsce skierowano służby, które usunęły przeszkodę i zabezpieczyły teren.
Poniedziałkowa burza po raz kolejny pokazała, jak niebezpieczne mogą być gwałtowne zjawiska atmosferyczne. Mimo że żywioł utrzymywał się nad miastem stosunkowo krótko, pozostawił po sobie wyraźne ślady i wymagał wielu interwencji ze strony służb ratunkowych.

22.06.2026
SPRZEDAM samochód Lancia Ypsilon silnik 1.4. Benzy...

21.06.2026
KOMPLEKSOWY remont łazienek (kafelkowanie, hydraul...

15.06.2026
PRZESTRZEŃ Psychoterapii Aleksandra Wołoszczak. Ps...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Nowi proboszczowie, nowe funkcje. Kard. Ryś ogłosił zmi
Skoro sami przeniesieni to pewno dziecioluby i taka ich kara spotkała.
Ech...
20:23, 2026-06-23
Podwyżki biletów ZKKM jednak nie będzie od lipca
Dziwi mnie narracja, z jednej strony przepraszają za nierzetelność dziennikarską. Z drugiej, używają słowa "jednak nie będzie podwyżki". Bo tak: gdyby była podwyżka, to będzie sensacja, ale że stawki się nie zmieniają, to już nie ma żadnej sensacji rewelacji dziennikarskiej.
Nick
19:02, 2026-06-23
Nowi proboszczowie, nowe funkcje. Kard. Ryś ogłosił zmi
Życzymy,życzymy... I zdrowia i szczeęścia i Błogosławieństwa............
@hotin
18:21, 2026-06-23
Podwyżki biletów ZKKM jednak nie będzie od lipca
Szkoda.
@hotin
17:11, 2026-06-23
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz