Samochód uderzył w drzewo. Ojciec z dzieckiem trafili do szpitala - przelom.pl

Na sygnale

Zamknij

Samochód uderzył w drzewo. Ojciec z dzieckiem trafili do szpitala

Ewa Solak Ewa Solak 09:58, 17.11.2025 Aktualizacja: 09:59, 17.11.2025
6 Samochód uderzył w drzewo. Ojciec z dzieckiem trafili do szpitala W Tenczynku samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. FOT. OSP Tenczynek

W niedzielę tuż po południu kierowca jadący ul. Krystyny w Tenczynku wypadł z drogi. To nie pierwszy wypadek w tym miejscu.

Służby ratownicze zostały zaalarmowane o godz. 12.41. Okazało się, że jadący tamtędy kierowca skody wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

- Pojazdem podróżowały dwie osoby: mężczyzna oraz 4-letnie dziecko. Oboje, po udzieleniu medycznych czynności ratunkowych przez Zespół Ratownictwa Medycznego, zostali przetransportowani ambulansem do szpitala – informują strażacy z OSP Tenczynek, którzy działali na miejscu zdarzenia.

Jak podkreśla Katarzyna Kłeczek prezes OSP, to nie pierwszy wypadek w tym miejscu. Ulica Krystyny jest ostatnio często wybierana przez kierowców szukających alternatywnych dróg w kierunku Krakowa. Nie wszyscy zwracają uwagę na jej oznakowanie.

- Muszą ustąpić pierwszeństwa samochodom kierującym się na dawną kopalnię „Krystyna”. Nieraz hamują w ostatniej chwili – opowiada Katarzyna Kłeczek.

Czytaj także:

Pielęgniarka z Chrzanowa przeszła 1000 kilometrów przez Szwecję

Przebudowa zabytkowego budynku Zofia za ponad 14 milionów

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

HISTORIANA SYGNALE

Przejdź do wątku

komentarze (6)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

mzmz

1 0

Jechał szybko, było z góry.

22:10, 17.11.2025

Pozostałe komentarze

jeeeajeeea

1 0

top gun leciał

11:40, 17.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Róża Róża

1 0

Nieźle przywalił, aż koło *%#)!& Czemu nie ma żadnej wzmianki o awarii autobusu miejskiego w niedzielę, który palił się podobno w Chrzanowie koło Zusu. Chyba na FB był artykuł .

16:44, 17.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Róża Róża

1 0

*koło odpadło. Czemu zamiast wyrazu pokazały się znaki...

16:46, 17.11.2025

mzmz

0 0

Za taką kolizje odebranie prawa jazdy dożywotnio. Facet ma za nic życie innych.

15:48, 18.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%