Zatrucie tlenkiem węgla w Libiążu - przelom.pl

Na sygnale

Zamknij

Zatrucie tlenkiem węgla w Libiążu

Łukasz Dulowski Łukasz Dulowski 10:00, 12.02.2025 Aktualizacja: 19:59, 26.10.2025
Skomentuj Zatrucie tlenkiem węgla w Libiążu Zdjęcie ilustracyjne

Strażackie akcje w minionym tygodniu dotyczyły też m.in. pożarów, kolizji samochodowych i fałszywego alarmu w szkole.

8 lutego (sobota) państwowa straż pożarna interweniowała między innymi przy gaszeniu samochodu w Libiążu. Na szczęście nie było osób poszkodowanych. Tego samego dnia otrzymała zgłoszenie o pożarze węgla poza piecem w budynku jednorodzinnym w Libiążu.

7 lutego (piątek) zostali zaalarmowani, że mieszkaniec domu mógł się zatruć tlenkiem węgla. Trafił do szpitala.

- Nasze urządzenia potwierdziły obecność w budynku tlenku węgla, który najprawdopodobniej pochodził z wadliwie pracującego kotła – informuje kpt. Radosław Pikulski z zespołu prasowego KP PSP Chrzanów.

6 lutego (czwartek) doszło do kolizji dwóch samochodów w Brodłach, na ul. Galicyjskiej (szosa wojewódzka 780). Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Strażacy brali też udział w akcji na autostradzie A4, gdzie zderzyły się cztery pojazdy. Jednego z kierowców zabrała karetka pogotowia.

Tego dnia strażacy także wspomagali policję, sprawdzając Liceum Ogólnokształcące w Trzebini. Działania miały związek z fałszywym alarmem.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%