Brutalna napaść w Alwerni. Sprawcy demolowali i bili do nieprzytomności. Są już w areszcie - przelom.pl

Na sygnale

Zamknij

Brutalna napaść w Alwerni. Sprawcy demolowali i bili do nieprzytomności. Są już w areszcie

.Marek Oratowski 12:40, 02.09.2024 Aktualizacja: 12:47, 25.10.2025
4 Brutalna napaść w Alwerni. Sprawcy demolowali  i bili do nieprzytomności Wszyscy sprawcy są już w areszcie

Chrzanowscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o napaść na jeden z domów w gminie Alwernia, której skutkiem było zniszczenie mienia i dotkliwe pobicie.

Do zdarzenia doszło 29 sierpnia nad ranem. O godzinie 5 mundurowi z Komisariatu Policji w Alwerni udali się na miejsce zgłoszonej interwencji, gdzie miało dojść do pobicia dwóch mężczyzn. Na miejscu policjanci ustalili, że do jednego z domów wdarło się czterech sprawców. Zniszczyli w nim mienie oraz dotkliwie pobili dwóch mężczyzn. Pokrzywdzeni natychmiast zostali zabrani do szpitala, a policjanci przystąpili do czynności mających na celu zatrzymanie sprawców.

Kilka godzin później, wszyscy czterej sprawcy w wieku od 19 do 46 lat zostali zatrzymani na terenie powiatu chrzanowskiego.

- Po nocy spędzonej w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych chrzanowskiej komendy zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie. Zebrany materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia im zarzutów m.in. naruszenia miru domowego, zniszczenia mienia, a także pobicia, którego następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu – informuje Iwona Szelichiewicz, rzecznik KPP w Chrzanowie.

Działania funkcjonariuszy i mocny materiał dowodowy, dały podstawę do przedstawienia zarzutów. Sąd Rejonowy w Chrzanowie przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Mężczyznom grozi kara do10 lat pobawienia wolności.

 

 

 

(.Marek Oratowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

HdhydbdHdhydbd

2 1

Pewnie za darmo im nie wje..... li

06:28, 03.09.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kornikkornik

3 0

Co ??? więzienie?? SZYBKA UTYLIZACJA!!!!!!!

07:07, 03.09.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%