Policjanci z Chrzanowa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego czerwoną notą Interpolu - przelom.pl

Na sygnale

Zamknij

Policjanci z Chrzanowa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego czerwoną notą Interpolu

Michał Koryczan 11:12, 01.09.2023
1  Policjanci z Chrzanowa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego czerwoną…

71-latek był poszukiwany przez brytyjski wymiar sprawiedliwości za przestępstwo seksualne popełnione wobec osoby nieletniej.

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie podaje, że pod koniec sierpnia tego roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie uzyskali informację, że na podległym jej terenie może przebywać groźny przestępca.

Chodziło o 71-latka, poszukiwanego od 2021 roku czerwoną notą Interpolu przez brytyjski wymiar sprawiedliwości za przestępstwo seksualne popełnione wobec osoby nieletniej.

Czerwona nota Interpolu oznacza najwyższy stopień międzynarodowych poszukiwań i jest informacją dla służb, że poszukiwany jest niebezpiecznym przestępcą.

- Intensywne czynności operacyjne prowadzone przez kryminalnych pozwoliły na szybkie wytypowanie miejsca jego pobytu. Mężczyzna został zatrzymany 29 sierpnia w godzinach porannych w mieszkaniu swojej znajomej. Następnego dnia został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Krakowie i kolejno do sądu, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Tego samego dnia 71-latek został osadzony w areszcie śledczym, w którym będzie oczekiwał na dalsze decyzje w sprawie ekstradycji - informuje KWP w Krakowie.

 

 

(Michał Koryczan)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

AntoninkaAntoninka

0 0

Nigdy bym się nie spodziewała, że taki leciwy staruszek może być taki, że tak to ujmę, napalony. Ciekawe, jak długo czerwona nota Interpolu za nim się wlecze? Zadziwia mobilność, pojawia się i znika, wręcz trudno za nim nadążyć, najcięższe działa trzeba użyć. To ci dopiero dziarski dziadunio.

11:48, 02.09.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%