Pożar w Woli Filipowskiej. Kobieta nie przeżyła (ZDJĘCIA) - przelom.pl

Na sygnale

Zamknij

Pożar w Woli Filipowskiej. Kobieta nie przeżyła (ZDJĘCIA)

Łukasz Dulowski 17:30, 22.07.2023 Aktualizacja: 21:37, 26.10.2025
Skomentuj Pożar w Woli Filipowskiej. Kobieta nie przeżyła (ZDJĘCIA) Spalone wnętrze domu przy Wrzosowej w Woli Filipowskiej. FOT. OSP KRZESZOWICE

O sobotnim pożarze domu informują na swoim FB druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzeszowicach.

Piszą, że zgłoszenie miało miejsce w sobotę, o godz. 15:23. Ogień objął jedno pomieszczenie w dwukondygnacyjnym budynku przy Wrzosowej w Woli Filipowskiej.

"Do budynku wprowadzono roty w celu ugaszenia pożaru oraz przeszukania pomieszczeń" - czytamy na FB OSP Krzeszowice.

W akcji uczestniczyły też: OSP Wola Filipowska, OSP Tenczynek, OSP Czatkowice OSP Żbik oraz JRG Kraków i JRG Chrzanów.

Strażacy odnaleźli jedną osobę. Ewakuowali ją i wspólnie z zespołem ratownictwa medycznego rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Kobiety nie udało się uratować.


Zdjęcia, wykonane przez druha z OSP Krzeszowice, publikujemy za jego zgodą.

(Łukasz Dulowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%