Pijani rowerzysta i kierowca - przelom.pl

Na sygnale

Zamknij

Pijani rowerzysta i kierowca

Natalia Feluś 13:00, 30.08.2022
Skomentuj Pijani rowerzysta i kierowca Pijany rowerzysta na Topolowej w Chrzanowie. Fot. pixabay

Wczoraj w Chrzanowie policja zatrzymała pijanego rowerzystę. W Trzebini nietrzeźwy kierował autem.

Nietrzeźwy rowerzysta jechał wczoraj o godz. 17.30 ul. Topolową. Patrol ruchu drogowego chrzanowskiej policji zbadał mężczyznę alkomatem. Okazało się, że zatrzymany 70-latek ma 1,2 promila w wydychanym powietrzu.

Teraz w jego sprawie trafi do sądu wniosek dotyczący kierowania po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości.

Pijany kierowca w Trzebini

Wczoraj o godz. 8.40 w Trzebini na ul. Kopalnianej policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierowca okazał się nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że ma 1 promil alkoholu. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Kierowcy grozi teraz wysoka grzywna i do 2 lat pozbawienia wolności.

(Natalia Feluś)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%