Dużą traumę przeżyła dwójka dzieci w libiąskim lesie. Ich nieodpowiedzialnym ojcem zajmą się sąd rodzinny i policja.
Przed południem 2 lipca mieszkaniec gminy Kęty odebrał od byłej partnerki ich wspólne dzieci. 36-latek pojechał z nimi na wycieczkę.
- Udał się samochodem do lasu przy ulicy Chrzanowskiej w Libiążu. Na parkingu leśnym próbował wyciągnąć od swoich dzieci w wieku 11 i 16 lat prywatne informacje. Z uwagi na złe zachowanie taty, nie potrafiły ze stresu z nim rozmawiać. Po chwili zdenerwowany mężczyzna odjechał z parkingu leśnego, zostawiając dzieci - relacjonuje mł. asp. Joanna Szreniawska z KPP w Chrzanowie.
Starsza z rodzeństwa postanowiła szukać pomocy dla siebie i brata, idąc pieszo w kierunku centrum Libiąża. W tym czasie policjant z oddziału prewencji w Krakowie spacerując po lesie zauważył dwoje płaczących, przerażonych dzieci. Zaopiekował się nimi i powiadomił służby.
Rodzeństwo od policjantów z komisariatu w Libiążu odebrała mama.
- Nieodpowiedzialnym zachowaniem ojca zajmie się wydział rodzinny i nieletnich Sądu Rejonowego w Chrzanowie oraz komisariat policji w Libiążu - dodaje Joanna Szreniawska.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
0 0
16 lat dziecko??? Ta 16 to latka nie jednego trzydziestolatka mogłaby zaskoczyć wiedzą.... 16 lat to młodzież!!! Myślałam ,że chodzi o malenkie dzieci !
0 0
Czytając nagłówek pomyślałem, że to były dzieci w wieku 5-9 lat. Autor poszedł trochę po bandzie. Już widzę tą zapłakaną 16 latke. Co nie zmienia faktu, że ojciec to kawał dziada.
0 0
Jaś i Małgosia :) rozpłakali sie bo nie było smartfona internetu frytek i kebaba . Współczesne bezstresowe wychowanie
0 0
Czytając uśmiałem się do łez. "Dziecko" - 16 lat. "Zostawione w lesie" - przed południem na parkingu przy ulicy Chrzanowskiej. Czyli gdzie; ten placyk na wyjeździe zaraz za ostatnim domem, czy ten następny kilkaset metrów dalej? Mając 10 -12 lat przejeżdżałem na rowerze czy nawet przechodziłem ten las zwany teraz "Puszczą" z jednej strony na drugą. Sam albo z rówieśnikami. Komizm tego tekstu zamierzony czy tak wyszło? No chyba że to ustawka była.
0 0
Płacząca i przerażona 16 latka.... Nie mogę...!!! :-d .
0 0
Brakuje słów jak może tak postąpić dorosła osoba. Zostawić dzieci na pastwę losu.
0 0
@Tomekk, widać nie bez powodu kobieta się z nim rozwiodła. Musiał mieć już wcześniej coś nie tak we łbie. Sąd zapewne teraz pozbawi go odwiedzin, a może i praw ojcowskich. Kto wie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz