Policjanci musieli go zatrzymać w areszcie. Kiedy natknęli się na 49-latka, ten tak się zdenerwował, że zaczął szarpać i wyzywać mundurowych.
Policjanci otrzymali zgłoszenie o próbującym swoich sił na rowerze mężczyźnie, który może być nietrzeźwy.
Dotarli na ul. Broniewskiego w Gromcu. 49-letni mieszkaniec Bobrka zaczął być agresywny.
- Wyzywał i naruszył nietykalność fizyczną policjantów. Był na tyle agresywny, że zdecydowali się przewieźć go do policyjnego aresztu - informuje Joanna Szreniawska z KPP w Chrzanowie.
Rowerzysta miał 3,8 promila alkoholu.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
0 0
Policjant jest nietykalny dlatego ze ma na mundurze orła. Czyli godło Polski. Ja w pracy tez mam mundur , jak sobie przyszyje na ten moj mundur orła czy tez bede nietykalny??? A mam taka prace ze mam do czynienia z ludźmi. Czy ktoś mi odpowie , czy może tak być???
0 0
Gieksik. A ty był w Hameryce? Tam by ci nic nie tlumaczyli,tylko pocisk odpalili.
0 0
Konkretny wynik.Szacun dla mistrza....
0 0
A po co ktokolwiek normalny miałby się pchać do tej hameryki ???
0 0
Ty też głąbie jesteś nietykalny , dotyczy to każdego .Jak mnie dotkniesz mam prawo użyć siły takiej jak ty w stosunku do mnie , jak kijem to kijem , jak nożem to mogę użyć nóż. Możesz użyć tych samych narzędzi ci przeciwnik i jak go ukatrupisz to nic Ci nie zrobią , dlatego każdy ma prawo do nietykalności . Dziwię się jak zostałeś licencjonowanym ochroniarzem , skoro nie znasz podstawowych dla siebie praw .Możesz również użyć zasady poświęcenia dobra o mniejszej wartości dla ratowania dobra o wyższej wartości , jeżeli wiesz o czym mówię ......?????
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz