Sceny prawie jak z sensacyjnego filmu rozegrały się między Chrzanowem a Balinem.
- Kierowca motocykla jadąc ul. Wodzińską w Chrzanowie od razu zwrócił uwagę patrolu. Zaczął wyprzedzać samochody na podwójnej ciągłej - mówi Iwona Szelichiewicz rzecznik prasowy KPP w Chrzanowie.
Policjanci w radiowozie próbowali go zatrzymać, ale nie stosował się ani do sygnałów świetlnych, ani dźwiękowych. Podjęli za motocyklistą pościg.
- Kierująca radiowozem policjantka dogoniła go na ul. Chrzanowskiej w Balinie, gdzie zdołano go zatrzymać - mówi Iwona Szlichiewicz.
23-letni motocyklista był trzeźwy, ale nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, a motor nie miał ważnych badań technicznych.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
0 0
Takiego delikwenta wysłać na minimum miesiąc obserwacji w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym.
0 0
Dokładnie. Nie uciec motocyklem to słabo trochę....
0 0
A tak na serio, to był motocykl. 23 lata to już osoba dorosła. Chciał jechać na motocyklu to jechał. Rzadko się zdarza, żeby w wypadku z motocyklistą został poszkodowany ktoś jeszcze z wyjątkiem kierującego jednośladem. Podkreślam, rzadko, ale się zdarza. A po drugie przepisy dot. Prawa jazdy kat. A są tak beznadziejne, że nie dziwię się osobą jeżdżącym bez prawka...
0 0
Policjantka w pościgu? Ten pościg to jakiś strój garderoby? Słyszałem że można zatrzymać kogoś PO pościgu...
0 0
Oczywiście tego nie pochwalam, ale i pojąć nie mogę, dlaczego motocykliści nie uciekają z asfaltu na polne dróżki i leśne przesmyki, uniemożliwiając pościg? Albo słabo znają teren, albo maszyny nie przystosowane zupełnie, a może umiejętności brak? Ktoś sprytny, to i na rowerze sobie poradzi ze ścigającym.
0 0
@Tooomek nie zabieraj chleba jednemu z forumowiczów,który tu poprawia dyktanda.Chyba wiadomo o kogo chodzi!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz