Ciosów było kilkanaście - przelom.pl

Na sygnale

Zamknij

Ciosów było kilkanaście

Eliza Jarguz-Banasik 12:17, 27.12.2018
2 Ciosów było kilkanaście Podejrzany o zabójstwo podczas doprowadzenia do komendy. FOT. KPP w Chrzanowie

25-letni mężczyzna zatrzymany przez policję pod Poznaniem, usłyszał zarzut zabójstwa mieszkanki Trzebini i trafił do tymczasowego aresztu.

Decyzją chrzanowskiego sądu za kratkami spędzi najbliższe trzy miesiące.

Do zbrodni doszło w Wigilię. W piwnicy bloku w Chrzanowie przypadkowa osoba znalazła zwłoki 40-letniej kobiety.

- Zabójca zadał jej kilkanaście ciosów ostrym narzędziem - mówi Iwona Szelichiewicz, rzeczniczka prasowa chrzanowskiej policji.

Prawdopodobnie był to nóż. Już następnego dnia po odkryciu zwłok, podejrzany o dokonanie zbrodni mężczyzna został zatrzymany pod Poznaniem. Podczas przesłuchania w chrzanowskiej prokuraturze przyznał się do winy.

O zdarzeniu można przeczytać także tutaj

(Eliza Jarguz-Banasik)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

absolutnyabsolutny

0 0

No i teraz gitara, ''panie'' BMX. Skoro się przyznał, możesz go ''pan'' nazywać winnym ;)

13:05, 27.12.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kapitan BolsKapitan Bols

0 0

Cóż to był za antykwariat, ona antyk a on wariat.

12:04, 29.12.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%