15-latka z Chrzanowa uciekła z domu razem z chłopakiem. Wcześniej ukradła matce samochód i pieniądze.
W środę policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu nastolatki. Jej matka zawiadomiła też o kradzieży samochodu i pieniędzy. Razem z córką zniknął jej opel, 3 tys. zł i 200 euro.
- W czwartek rano zaginiona 15-latka została odnaleziona razem ze swoim rówieśnikiem, z którym uciekła. Znajdowali się na terenie podległym komendzie policji w Obornikach. Aktualnie czekają tam na przyjazd rodziców, którzy mają ich odebrać - mówi Iwona Szelichiewicz, rzeczniczka prasowa chrzanowskiej policji.
O tym, czy i jaka kara spotka parę nastolatków, zdecyduje sąd rodzinny, do którego policja przekaże zgromadzone w tej sprawie materiały.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
0 0
Nie przypominam sobie żeby Romeo z Julią coś ukradli ale cóż, jakie czasy taki Szekspir :-)
0 0
Doskonały organizator, jeszcze troszkę, to i na szefa bandy awansuje. Rodzicom córeczki gratuluję!
0 0
Rodzicom córeczki to trzeba raczej współczuć!
0 0
@Antoninka Za grosz empatii !
0 0
15 lat i śmiga furą, szacun
0 0
Proszę bardzo skoro nie ma o czym pisać to można się ponaśmiewać z ucieczki nastolatków z domu. Jakie miasto taka gazeta zaściankowa. Ucieczka młodych ludzi to dramat nie tylko ich ale i całej rodziny! Sprawa przed sądem rodzinnym to długie konsekwencje czasem na całe życie, ale dla Przełomu to kolejny sensacyjny temacik do pośmieszkowania. Zero uczuć, zero pomyślunku. Zamiast pisać długo po fakcie moglibyście się włączyć w poszukiwania które trwały, ale nieeee informacja w tej gazecie przychodzi za późno.
0 0
Brawo z tytuł rodem z największego szmatławca na rynku
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz