Radiowozem na... porodówkę - przelom.pl

Na sygnale

Zamknij

Radiowozem na... porodówkę

Eliza Jarguz-Banasik 15:17, 07.09.2018 Aktualizacja: 14:06, 18.10.2025
5 Radiowozem na... porodówkę

Pewne małżeństwo z Chrzanowa do końca życia zapamięta ostanią noc. Podobnie dwaj chrzanowscy funkcjonariusze. 38-latka zaczęła rodzić na ulicy.

Sierż. sztab. Marcin Turek i st. sierż. Szymon Szpila mieli nocną służbę. Tuż po północy do radiowozu podszedł mężczyzna. Był wyraźnie zdenerwowany. Pytał o taksówkę. Potrzebował pilnie dostać się z żoną do szpitala.

- Powiedział, że zaczęła rodzić. To ich czwarte dziecko, więc zdawali sobie sprawę, jak może skończyć się opieszałość. Policjanci zareagowali błyskawicznie. Zaprosili rodziców do radiowozu i zawieźli na porodówkę - mówi Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka prasowa KPP w Chrzanowie.

Funkcjonariusze są dumni, że mogli pomóc. Dla jednego z nich to nie był pierwszy raz. Rok temu Marcin Turek znalazł się w bardzo podobnej sytuacji. Wspólnie z policjantem Janem Brzeźniakiem eskortowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą w środku. Na porodówkę wiózł ją mąż.

(Eliza Jarguz-Banasik)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (5)

Papuga13Papuga13

0 0

Brawo dla chłopaków z Policji i gratulacje dla rozdiców maleństwa.

15:43, 07.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

K T O SK T O S

0 0

Brawo Policjanci!

18:24, 07.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jakurjakur

0 0

A dla młodego miejscówka w radiowozie.

18:41, 07.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciech1ciech1

0 0

super gratulacje za bycie człowiekiem nie tylko policjantem

19:35, 07.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AntoninkaAntoninka

0 0

Taką postawę stróżów prawa propsuję. Rodzicom gratuluję.

09:50, 08.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%