Popił, wsiadł na skuter i wywrócił się na drodze - przelom.pl

Na sygnale

Zamknij

Popił, wsiadł na skuter i wywrócił się na drodze

Anna Jarguz 16:20, 23.06.2018 Aktualizacja: 22:04, 25.09.2025
2 Popił, wsiadł na skuter i wywrócił się na drodze

Ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie miał mieszkaniec Libiąża, zatrzymany przez policje po tym, jak na głównej drodze w mieście wywrócił się na skuterze.

Mężczyzna jechał ul. Oświęcimską w piątek, po godz. 13. Nagle stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się na jezdnię. Chciał uciec i oddalił się z miejsca zdarzenia. Policja szybko go namierzyła. 56-latka oddano pod opiekę rodzinie.

 

(Anna Jarguz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

industrialindustrial

0 0

Co to znaczy główna droga? Nie lada wyczyn miała by Pani Ania wybierając główną drogę w Krakowie? A ulica Krakowska niby gorsza? Również wojewódzka, rownie szeroka.. A ruch wcale nie mniejszy. Pozdrawiam serdecznie!

17:10, 23.06.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KandydatKandydat

0 0

Ten przelon jest zaden! Czlonek meski w ostatni element organu wydalniczego autorowi artykułu. Idzcie na drzewo caly ten was Przelom - zamiast pietnowqx ludzi. Caly sprawca chciał wyrazić zkfuchę ale dzięki wam nie mógł. Przelo
Dziala na szode ludzi

19:37, 23.06.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%