Ukradli bryczkę konną - przelom.pl

Na sygnale

Zamknij

Ukradli bryczkę konną

Łukasz Dulowski 16:00, 03.06.2018
Skomentuj Ukradli bryczkę konną

To jeden z łupów, jakie z posesji przy ul. Łukowej w Trzebini wynieśli złodzieje.

- Bryczka była warta około trzy tysiące złotych. Zabrali też biżuterię i piłę spalinową. Do przestępstwa doszło pod nieobecność domowników - mówi Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka chrzanowskiej policji.

***
W sobotę patrol zatrzymał na ul. Śląskiej w Chrzanowie kierowcę fiata, 46-letniego obywatela Ukrainy. Miał promil alkoholu w organizmie.

***
32-letni mieszkaniec Trzebini próbował ukraść cztery paczki papierosów i zapalniczkę w sklepie przy ul. Trzebińskiej w Lgocie. Właścicielowi groził, że go pobije. Sprawca został zatrzymany.

 

(Łukasz Dulowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%