Złodziej splądrował kilka posesji przy ul. Krakowskiej w Młoszowej. Jego łupem padły m.in. radioodtwarzacze samochodowe.
Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka chrzanowskiej policji, informuje, że funkcjonariusze dostali zgłoszenie około godz. 5. Właściciel volkswagena polo powiadomił o wybiciu szyby w aucie. Ze środka sprawca zabrał tylko latarkę.
Szybko okazało się, że rabuś odwiedził też sąsiednie posesje. Próbował włamać się do jednego z domów przy ul. Krakowskiej. Jego plan się nie powiódł, więc ukradł radioodtwarzacze z zaparkowanych tam mercedesów.
- Potem przeskoczył na następną posesję. Tam chciał dostać się do garażu. Na kolejnej ukradł radioodtwarzacz z volkswagena bora. Następnie wszedł do niezamkniętego domu i zabrał telefon komórkowy o wartości tysiąca złotych. Sprawca jest obecnie poszukiwany - mówi Dąbkowska.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
0 0
Moze wiecej patroli policji?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz