Trzy godziny tańca, energii i serca
Maraton trwał od godziny 15:00 do 18:00, a zapisy ruszyły pół godziny wcześniej. Biletem wstępu była cegiełka o wartości 50 zł wrzucana do specjalnie przygotowanej puszki. Każdy uczestnik otrzymał również butelkę wody oraz proteinowy batonik, a o słodki poczęstunek zadbały panie z KGW Regulice.
Na scenie zaprezentowali się najlepsi instruktorzy zumby z regionu, którzy poprowadzili trzy godziny intensywnego, pełnego pozytywnej energii tańca. Atmosfera, jak podkreślali uczestnicy, była wyjątkowa – pełna radości, wzruszeń i solidarności z Marcinkiem.
Pomaganie w rytmie zumby
Marcinek, dla którego dedykowano wydarzenie, zmaga się z autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną, zaburzeniami mowy oraz problemami z integracją sensoryczną. Zebrane środki zostaną przeznaczone na jego dalsze leczenie, rehabilitację i specjalistyczną terapię.
W trakcie maratonu odbywały się również licytacje różnych voucherów, które dodatkowo podniosły kwotę zgromadzoną na rzecz chłopca.
Imponujący wynik zbiórki
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu organizatorów, uczestników oraz wszystkich osób dobrej woli, udało się zebrać 4 479 zł. To kolejny dowód na to, że mieszkańcy Regulic, Alwerni i okolic potrafią jednoczyć siły, kiedy potrzebne jest wsparcie.
Wspólnota, która potrafi czynić dobro
Organizatorzy podkreślają, że maraton to nie tylko taniec, ale także wyjątkowy moment integracji lokalnej społeczności. – Każda kropla potu była symbolem wsparcia dla Marcinka – podsumowują.
Wszyscy uczestnicy zgodnie twierdzili, że nie tylko świetnie się bawili, ale przede wszystkim realnie pomogli chłopcu, którego potrzeby są ogromne. Już teraz pojawiają się pytania o kolejną edycję wydarzenia.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz