Wydarzenie obyło się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej.
W specjalnie przygotowanych kostiumach a także scenografii nawiązującej do Betlejem przedszkolaki a także uczniowie z koła artystycznego z klas1-4 przedstawili sceny narodzin Chrystusa.
Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, aniołki, diabełki oraz pasterze. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role.
Gra aktorska uczniów, śpiewane kolędy i pastorałki, przepiękne stroje oraz niezwykła dekoracja sali nadały przedstawieniu niezwykły klimat.
Były piosenki ruchowe a także tańce świąteczne.
Nie lada gratką był występ dorosłych. Był to teatr na najwyższym poziomie.
Przybyli mogli zobaczyć w roli aktorów swoich znajomych, sąsiadów, przyjaciół a także nauczycieli.
Widowni podobał się także występ solistki Eweliny.
::video{"type":"single","item":"9840"}
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"5406"}
Wydarzenie zakończyło wspólne kolędowanie przy akompaniamencie zespołu wokalno-instrumentalnego ze Szkoły w Nowej Górze.
Jego organizatorami byli: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Górze, Stowarzyszenie Szkolne Wzgórze oraz Rada Rodziców przy Szkole w Nowej Górze.
Kilka aniołków.

Mali aktorzy zebrali się przy Panu Jezusie.

Pełna widownia.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
W Libiążu nie było loterii. Cała pula poszła do biznesmena, który wygrał nową drogę do jego biznesu. Finito.
Rybka_z_Helu
19:59, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Od samego początku to śmierdziało i śmierdzi właśnie mamy pimy pierwsze efekty. W Babicach się połapali i szybko się z tego wycofali, a pozostali brnęli, bo pewnie mieli mieć z tego w przyszłości "owoce"...
Tubylec
19:57, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Bo pYlicja przechodzi Nadzwyczajne Szkolenie w zakresie mamdatow za nienoszenie maseczek na wypadek gdy pififizer zechce jeszcze zarobic .......... pisywnia cylowa dla jajec
petrus
19:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Jak libiąscy radni bezrefleksyjnie głosowali 3 lata temu za wniesieniem aportem terenu i budynku do spółki plus zaciągnięcie kredytu to tutaj na forum Przełomu i na profilu gminy trąbiono, że to śmierdzi. To ciśnięto, że te osoby nie mają racji. I s_z_a_m_b_o właśnie wybija. Mamiono radnych niskimi kosztami co już wówczas było bajką. 3 lata i jest potwierdzenie. I co radni, dołożycie teraz że swoich ?
Mieszkaniec_
19:21, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz