Libiąskie Centrum Kultury wspólnie z Towarzystwem Wspierania Sportu “Sokrates”, grupą Rowerowy Libiąż oraz Archiwum Społecznym Ziemi Libiąskiej zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym “Dla Biało-Czerwonej” w czwartek 1 maja. Na trasę rajdu liczącą ok. 20 km uczestnicy wyruszą spod OSP Libiąż o godz. 11:30. Wrócą tam na metę ok. godz. 13.30
Zostanie zorganizowany konkurs na najciekawszy biało-czerwony strój oraz dekorację roweru. Zgłoszenia i zapisy przyjmowane będą do 25 kwietnia 2025 na lck.libiaz.pl, gdzie dostępny jest też regulamin imprezy. Zapisać można się w sposób tradycyjny albo online.
W rajdzie może wziąć udział maksymalnie 100 osób, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Tym bardziej warto się więc pospieszyć.
W tym samym dniu 1 maja planowany jest też marszu nordic walking “Dla Biało-Czerwonej”. Trasa ma liczyć 10 km. Zgłoszenia i zapisy do 25 kwietnia pod numerem (32) 627 12 62 w. 15. Na uczestników czekać będą nagrody w konkursie na najciekawsze biało-czerwone nakrycie głowy.
Udział w obu wydarzeniach jest bezpłatny. Warto na sportowo rozpocząć długi weekend i uczestniczyć w tym cyklicznym wydarzeniu.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Wakacje marzeń za 10tys. to chyba w sosnowcu tylko 🤣🤣🤣
Skit
16:21, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz