Barwy chrzanowskiego klubu reprezentował Ksawery Gębała, dla którego był to pierwszy oficjalny pojedynek. Debiut zawsze wiąże się z ogromnymi emocjami, presją oraz cennym doświadczeniem, które trudno zdobyć na treningach. Młody zawodnik pokazał jednak charakter i ogromne zaangażowanie.
Choć technicznie wciąż ma jeszcze sporo do poprawy, nikt nie może odmówić mu pracowitości. Ksawery trenuje aż sześć razy w tygodniu, regularnie rozwijając swoje umiejętności i budując sportową formę. Dzięki takiemu podejściu w pełni zasłużył na możliwość startu w tak prestiżowym wydarzeniu.
W walce przyszło mu zmierzyć się z mocnym i wymagającym przeciwnikiem. Pojedynek był bardzo wyrównany, a zawodnik Warrior Factory Chrzanów zostawił w klatce całe serce. Ostatecznie przegrał niejednogłośną decyzją sędziów, co oznacza, że jeden z arbitrów wskazał właśnie jego jako zwycięzcę. To najlepiej pokazuje, jak bliska była to walka.
Jak na debiut Ksawery zaprezentował się znakomicie, pokazując odwagę, determinację i dużą odporność psychiczną. Taki występ z pewnością daje solidne podstawy do dalszego rozwoju oraz kolejnych startów.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz