Po fazie grupowej do półfinałów awansowały Martyna Sikora, Julia Jaroszewska, Zofia Wojcieszak oraz Lena Uzdowska. W pierwszym półfinale Martyna Sikora zaprezentowała znakomitą formę i pokonała Julię Jaroszewską w dwóch setach 6:0, 6:3. W drugim półfinale Zofia Wojcieszak zwyciężyła Lenę Uzdowską 6:2, 6:2, pewnie meldując się w finale.
W meczu finałowym spotkały się Martyna Sikora i Zofia Wojcieszak. Pojedynek był wyrównany i stał na wysokim poziomie sportowym, jednak w decydujących momentach skuteczniejsza okazała się Martyna Sikora, która wygrała 6:3, 6:3 i sięgnęła po zwycięstwo w całym turnieju.
Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła Martyna Sikora reprezentująca AZS Poznań. Drugie miejsce wywalczyła Zofia Wojcieszak z GKS Katowice. Na trzecim miejscu uplasowały się ex aequo Julia Jaroszewska z POZ BRUK Sobota oraz Lena Uzdowska z Klubu Aloha Bolesławiec.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
W Libiążu nie było loterii. Cała pula poszła do biznesmena, który wygrał nową drogę do jego biznesu. Finito.
Rybka_z_Helu
19:59, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Od samego początku to śmierdziało i śmierdzi właśnie mamy pimy pierwsze efekty. W Babicach się połapali i szybko się z tego wycofali, a pozostali brnęli, bo pewnie mieli mieć z tego w przyszłości "owoce"...
Tubylec
19:57, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Bo pYlicja przechodzi Nadzwyczajne Szkolenie w zakresie mamdatow za nienoszenie maseczek na wypadek gdy pififizer zechce jeszcze zarobic .......... pisywnia cylowa dla jajec
petrus
19:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Jak libiąscy radni bezrefleksyjnie głosowali 3 lata temu za wniesieniem aportem terenu i budynku do spółki plus zaciągnięcie kredytu to tutaj na forum Przełomu i na profilu gminy trąbiono, że to śmierdzi. To ciśnięto, że te osoby nie mają racji. I s_z_a_m_b_o właśnie wybija. Mamiono radnych niskimi kosztami co już wówczas było bajką. 3 lata i jest potwierdzenie. I co radni, dołożycie teraz że swoich ?
Mieszkaniec_
19:21, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz