Ryba przejmuje Lgotę - przelom.pl

Sport

Zamknij

Ryba przejmuje Lgotę

Michał Papiernik Michał Papiernik 14:30, 16.01.2026 Aktualizacja: 15:30, 16.01.2026
1 Ryba przejmuje Lgotę FOT. Archiwum fotograficzne klubu

Ludowy Klub Sportowy „Korona” w Lgocie poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony na Facebooku o zmianach w sztabie szkoleniowym drużyny seniorów. Od 2026 roku funkcję pierwszego trenera pełni Tomasz Ryba.

Nowy szkoleniowiec w ostatnich latach prowadził zespół LKS Wolanka Wola Filipowska, gdzie zdobywał cenne doświadczenie trenerskie.

Władze klubu wierzą, że jego wiedza, świeże spojrzenie oraz zaangażowanie będą impulsem do dalszego rozwoju drużyny i pozwolą Koronie wejść na wyższy poziom sportowy.

Pierwszą rundę rozgrywek B Klasy Korona Lgota zakończyła na 7. miejscu w tabeli, gromadząc 18 punktów. Na ten dorobek złożyło się 6 zwycięstw oraz 5 porażek, co stanowi solidną bazę do pracy przed kolejną rundą.

Jednocześnie LKS „Korona” w Lgocie poinformował, że dotychczasowy trener pierwszej drużyny Andrzej Nowak, wspólnie z Karolem Kasprzykiem, będą nadal pracować z drużynami młodzieżowymi oraz wspierać sportowo zespół seniorów.

Klub podkreślił ich ogromny wkład w rozwój drużyny – nie tylko sportowy, ale również organizacyjny – dziękując za lata zaangażowania i pomocy w trudniejszych momentach.

Władze klubu zaznaczają, że wierzą w potencjał obecnej kadry trenerskiej i są przekonane, iż pozwoli ona realizować wyznaczone cele oraz systematycznie rozwijać zarówno zawodników, jak i cały klub.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

KornikKornik

0 0

Dobry ruch.

12:54, 20.01.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%