Lokalni biegacze w sylwestrowej rywalizacji w Krakowie - przelom.pl

Sport

Zamknij

Lokalni biegacze w sylwestrowej rywalizacji w Krakowie

Michał Papiernik Michał Papiernik 19:00, 31.12.2025 Aktualizacja: 19:24, 31.12.2025
Skomentuj Lokalni biegacze w sylwestrowej rywalizacji w Krakowie Zawodniczki z grupy biegowej Run Gloria. FOT. Archiwum fotograficzne Justyny Bigaj

Reprezentanci powiatu chrzanowskiego oraz gminy Krzeszowice licznie wzięli udział w 21. Krakowskim Biegu Sylwestrowym, który tradycyjnie odbył się w ostatnim dniu roku w Krakowie. Impreza od lat cieszy się ogromną popularnością, przyciągając zarówno amatorów, jak i doświadczonych biegaczy z całej Polski.

Zawodnicy mieli do wyboru dwa główne dystanse – 5 km oraz 10 km, prowadzące ulicami Krakowa, w wyjątkowej, świąteczno-sylwestrowej atmosferze. Charakterystycznym elementem biegu były przebrania uczestników, doping licznie zgromadzonych kibiców oraz sportowa rywalizacja na wysokim poziomie.

Dystans 5 km

Na dystansie 5 kilometrów wśród kobiet najlepiej spośród reprezentantek regionu zaprezentowała się Marta Wysocka z Trzebini, która zajęła 96. miejsce, uzyskując czas netto 00:28:36. Niewiele gorzej wypadła Justyna Bigaj z Libiąża, kończąc rywalizację na 102. miejscu z czasem netto 00:28:53.

W rywalizacji mężczyzn na 5 km bardzo dobry wynik osiągnął Piotr Klimczak z Balina, który zajął 31. miejsce, uzyskując znakomity czas netto 00:18:22.

Dystans 10 km

Na dłuższym dystansie 10 kilometrów wśród kobiet wysoką lokatę zajęła Renata Weber-Łuczyńska z Krzeszowic, która ukończyła bieg na 43. miejscu, osiągając czas netto 00:48:46.

W rywalizacji mężczyzn na 10 km najlepszym zawodnikiem reprezentującym powiat chrzanowski okazał się Emanuel Czaja z Trzebini, który uzyskał bardzo dobry czas 00:37:37, potwierdzając wysoką formę i solidne przygotowanie do biegu.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%