Nieudany wyjazd Maratonu. Poprad wygrywa 3:1 - przelom.pl

Sport

Zamknij

Nieudany wyjazd Maratonu. Poprad wygrywa 3:1

Michał Papiernik Michał Papiernik 19:30, 22.11.2025
Skomentuj Nieudany wyjazd Maratonu. Poprad wygrywa 3:1 Trener Maratonu Tomasz Piechota

Drużyna MKS Skalneo Maraton Krzeszowice rozegrała w Starym Sączu wymagające wyjazdowe spotkanie z MUKS Poprad–Bank Spółdzielczy Stary Sącz, które zakończyło się zwycięstwem gospodyń 3:1 (25:14, 21:25, 25:20, 26:24). Mecz trwał 1 godzinę i 38 minut, a z trybun obserwowało go 38 widzów.

Pierwszy set upłynął pod wyraźne dyktando Popradu, który wygrał 25:14. W drugiej partii siatkarki z Krzeszowic świetnie odpowiedziały skuteczną grą w ataku i obronie, zwyciężając 25:21 i doprowadzając do remisu 1:1. Trzeci set znów należał do gospodyń, które zbudowały przewagę i wygrały 25:20. Najwięcej emocji przyniósł set czwarty – pełen długich wymian i walki punkt za punkt. Ostatecznie Poprad wygrał 26:24, zamykając spotkanie wynikiem 3:1.

Tytuł MVP meczu otrzymała zawodniczka zespołu gospodarzy, Polina Zdebska, która była kluczową postacią w decydujących fragmentach spotkania.

MKS Skalneo Maraton Krzeszowice zagrał w składzie: Amelia Mandziuk, Kinga Duda, Nicola Szlamczyk, Julia Nędzka, Natalia Mieszała, Natalia Smaga, Aleksandra Olenderek, Karolina Daniel, Anna Ryś, Julia Kotyła, Aneta Podlipni, Gabriela Szczepaniec. Trenerem zespołu jest Tomasz Piechota.

Mimo porażki siatkarki z Krzeszowic pokazały determinację i momentami bardzo dobrą grę. Teraz drużyna przygotowuje się do kolejnych ligowych starć, licząc na szybki powrót na zwycięską ścieżkę.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%