::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6113"}
W tym roku minęło 25 lat, gdy z piłkarskiej mapy zniknęły dwa zasłużone kluby piłkarskie z naszego regionu. Sezon 1999/2000 był ostatnim, w którym na ligowych boiskach rywalizowali futboliści Górnika Siersza i Hutnika Trzebinia. Wskutek fuzji obu klubów na piłkarskiej mapie pojawił się wówczas trzebiński MKS, piszący swą historię od sezonu 2000/2001.
W sobotę, 12 lipca sierpnia byli zawodnicy Górnika i Hutnika ponownie pojawili się na murawie. Na stadionie przy ulicy Kościuszki w Trzebini zmierzyli się w towarzyskim meczu, będącym głównym punktem spotkania integracyjnego, zainicjowanego przez Stanisława Bąka.
::video{"type":"single","item":"10996"}
Ubiegłoroczny mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Górnika 6-2. Tym razem rywalizacja, którą poprowadził arbiter Adam Hanusiak, była znacznie bardziej zacięta i zakończyła się remisem 3-3. Mimo że ekipa Sierszy prowadziła już 3-1, to jednak gracze Hutnika zdołali w ostatniej akcji meczu doprowadzić do wyrównania.
Bramki dla Górnika zdobyli: Jarosław Pieprzyca, Wacław Funek i Jacek Kijak. Gole dla Hutnika strzelili: Szymon Jędrzejczyk (dwa) i Tomasz Witkowski.

Skład Górnika Siersza: Janusz Biały, Artur Malczyk, Janusz Dąbek, Grzegorz Kunert, Edward Biłko, Maciej Kępka, Mieczysław Szczurek, Jacek Kijak, Piotr Firek, Wacław Funek, Jarosław Pieprzyca, Jacek Pająk, Jerzy Pierzchała.

Skład Hutnika Trzebinia: Włodzimierz Skoczylas, Mirosław Skrzypkowski, Marcin Duda, Marek Nietrzebka, Krzysztof Ciepichał, Janusz Trębacz, Janusz Baranek, Krzysztof Głuch, Piotr Stojewski, Szymon Jędrzejczyk, Stanisław Bąk, Tomasz Witkowski, Leon Brzózka, Józef Mirek. Trenerzy: Bogdan Przygodzki, Adam Bułka i Leon Brzózka.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
W Libiążu nie było loterii. Cała pula poszła do biznesmena, który wygrał nową drogę do jego biznesu. Finito.
Rybka_z_Helu
19:59, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Od samego początku to śmierdziało i śmierdzi właśnie mamy pimy pierwsze efekty. W Babicach się połapali i szybko się z tego wycofali, a pozostali brnęli, bo pewnie mieli mieć z tego w przyszłości "owoce"...
Tubylec
19:57, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Bo pYlicja przechodzi Nadzwyczajne Szkolenie w zakresie mamdatow za nienoszenie maseczek na wypadek gdy pififizer zechce jeszcze zarobic .......... pisywnia cylowa dla jajec
petrus
19:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Jak libiąscy radni bezrefleksyjnie głosowali 3 lata temu za wniesieniem aportem terenu i budynku do spółki plus zaciągnięcie kredytu to tutaj na forum Przełomu i na profilu gminy trąbiono, że to śmierdzi. To ciśnięto, że te osoby nie mają racji. I s_z_a_m_b_o właśnie wybija. Mamiono radnych niskimi kosztami co już wówczas było bajką. 3 lata i jest potwierdzenie. I co radni, dołożycie teraz że swoich ?
Mieszkaniec_
19:21, 2026-05-21
0 0
Nie Jan !!
Tylko Janusz Biały
1 0
A gdzie Dudek ? Kasprzyki ? Wdowik, Starniowski , Sęk itp ?
0 0
Józek Mirek, Jurek Pierzchała brawo panowie. Widać forma jest . Gratulacje dla reszty zawodników . Pozdrawiam
0 0
Pozdrowienia dla Janci,Leona. Włodka,Tylko Hutnik Trzebinia !
0 0
A to był mecz bez udziału publiczności, bo informacji raczej nie było
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz