Tak się bawi UKS Jedynka (WIDEO,ZDJĘCIA) - przelom.pl
Zamknij

Tak się bawi UKS Jedynka (WIDEO,ZDJĘCIA)

Michał PapiernikMichał Papiernik 23:50, 28.02.2025 Aktualizacja: 00:00, 01.03.2025
Skomentuj Uczestnicy imprezy Uczestnicy imprezy

W remizie strażackiej OSP Żbik odbyła się zabawa karnawałowa z okazji 25-lecia UKS Jedynka Krzeszowice.

Trochę historii:

Klub rozpoczął swoją działalność 31 lipca 2000 r. Posiada sekcje piłki siatkowej, piłki nożnej oraz koszykówki.

Organizuje turnieje sportowe w hali, na orliku oraz na boiskach trawiastych (międzynarodowe mikołajkowe turnieje halowej piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców, turnieje halowej piłki nożnej dla oldbojów na hali i na orliku).

- Przez długie lata organizowaliśmy i prowadziliśmy rozgrywki ligi halowej (trzy ligi - około 30 drużyn) oraz na orliku. - mówi prezes klubu Wojciech Kardas

Od 25 lat UKS Jedynka organizuje obozy sportowe dla dzieci i młodzieży. Zawodnicy klubu systematycznie wyjeżdżają na międzynarodowe turnieje piłki nożnej dziewcząt i chłopców do Czech i na Słowację.

- Nasze drużyny brały udział w rozgrywkach ligowych - III , IV i V liga piłki nożnej dziewcząt oraz w rozgrywkach młodzieżowych (trampkarz młodszy, młodzik młodszy oraz orlik) - dodaje 

Najważniejsze i największe sukcesy klubu to: mistrzostwo Małopolski w halowej piłce nożnej dziewcząt U2012-2014 , wicemistrzostwo Małopolski w turnieju z Orlika na Stadion a także II miejsce w finałach wojewódzkich o Puchar Tymbarku chłopców U – 2014.

Poniżej pozostałe osiągnięcia klubu:

  • awans do III ligi piłki nożnej kobiet,
  • III miejsce w zawodach wojewódzkich piłki nożnej chłopców,
  • V miejsce w zawodach wojewódzkich halowej piłki nożnej chłopców,
  • I miejsce oraz II miejsce w zawodach wojewódzkich mini piłki siatkowej,
  • II i IV miejsce w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju halowej piłki nożnej kobiet,
  • I miejsce w finałach wojewódzkich halowej piłki nożnej chłopców Małopolski Zachodniej,
  • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju piłki nożnej kobiet na Słowacji - Orava Champions Masters ( na 24 drużyny z Czech , Słowacji i Polski . W tym turnieju brały udział drużyny z Polskiej pierwszej i drugiej ligi )

W piątkowej imprezie karnawałowej wzięło udział około 60 osób. To głównie rodzice zawodników, sponsorzy oraz przyjaciele klubu.

[WIDEO]10016[/WIDEO]

[FOTORELACJA]5572[/FOTORELACJA]

Wszyscy goście tańczyli i wyśmienicie się bawili.

W przerwie między jedzeniem a zabawą miało miejsce oficjalne wręczenie dyplomów oraz medali przez prezesa klubu Wojciecha Kardasa dla rodziców zawodników, sponsorów oraz przyjaciół klubu, którzy włożyli wielki wkład w jego rozwój.

- Była to znakomita okazja do spotkania po latach dla byłych i obecnych sponsorów UKS Jedynka , byłych zawodników i zawodniczek naszego klubu - podsumowuje Wojciech Kardas

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%