Głównym celem zawodów była integracja środowiska oraz dzieci trenujących w rożnych grupach wiekowych.
Był to także dla najmłodszych mały sprawdzian ich umiejętności.
[WIDEO]9775[/WIDEO]
[FOTORELACJA]5328[/FOTORELACJA]
W tenisowych grach i zabawach oraz w konkursie "kto celniej" w grupie najmłodszej dzieci do siódmego roku życia wygrała Marcelina Feluś przed Stasiem Knapikiem i Larą Strumieńską.
W grupie starszej dzieci od 8 lat wygrał Franiu Brzózka przed Nikodemem Chłopkiem i Tosią Wodecką.
W turnieju mini tenisa najlepszy okazał się Marcin Domin, który w finale wygrywał z Filipem Plutą.
W małym finale o miejsce trzecie Martyna Kutek pokonała Szymonem Rywczaka.
W turnieju tenisa wśród dzieci najstarszych i najdłużej trenujących najlepszy okazał się Tomasz Gut. Drugie miejsce zajął Adam Koczur, a trzecie Antoni Dereszowski.
Pod dużym wrażeniem postępów jakie zrobili najmłodsi zawodnicy trenujący w CCS byli trenerzy i rodzice dzieci biorących udział w zmaganiach.
- Dziękujemy rodzicom i zawodnikom za poświęcone chwile i wspólną zabawę na korcie w tym przedświątecznym czasie. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. - mówi jeden z trenerów CCS Piotr Kolasa
Czas na losowanie
Jeden z koordynatorów zawodów, trener w CCS Piotr Kolasa.
Wspólne zdjęcie przed zmaganiami.
23.05.2025
KRAWCOWĄ zatrudnię 509-063-675
20.05.2025
PRACOWNIKÓW ogólnobudowlanych. Tel. 601 998 930
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Wstrząsy z kopalni Janina w Libiążu. Terminy najbliższy
Od kopalni Janina i od wstrząsów - zachowaj nas Panie!
Zenek
18:04, 2025-06-05
W gminie Chrzanów Trzaskowski zwyciężył w mieście
Oj Panie Dulowski... Ze swoją narracją wróży Pan niestety perspektywiczną karierę w stacji VTN (każdy wie o c beee ;)). Gratuluję z góry... W ramach sprostowania "buraka" lejącego wodę na młyn tej mniej kumatej lub też bardziej jadowitej części społeczeństwa (który tak na marginesie pokazuje poziom pańskiej fachowości, baa jakiej fachowości - poprostu pokazuje pański poziom) napiszę, że tak oto Polsat 2 czerwca br. w trakcie emisji Wydarzeń około godziny 19:04 wyemitował dane statystyczne, wg których Chrzanów jako drugie miasto w kraju osiągnęło poparcie dla kandydata Nawrockiego rzędu 94,40%. Pozdrawiam i polecam samemu wrzucić na "wagę" jakość treści emitowanych przez Przełom (dla którego kandydat Trzaskowski na naszej ziemi, wiadomo, zawsze deklasuje rywali) oraz jakoś treści emitowanych przez stację Polsat (której absolutnie nie mam zamiaru wywyższać, poprostu Przełom sam obniża swoją jakość...). Co za tym idzie można wrzucić również na wspomnianą wcześniej "wagę" słowo reporter (czy też dziennikarz), a na drugiej szali postawić imię i nazwisko widniejącego pod (czy też nad) artykułem pana kolegi autora. Nie trzeba filozofa by posiąść świadomość co stanie się z wagą.
Nemlej
18:02, 2025-06-05
Autobusy MLD. Ile osób podróżuje
Ten autobus nie jest dla czerwonego powiacimi chrzanowskiego. Jeśli Krzeszowice Zabierzów i Trzebinia będą chciały to marszałkowo utrzyma ten autobus . I dobrze bo to dla ludzi. Czego nie może pojąć przełomowa banda komuchów i faja Maciaszek i jego POwska mafia.
Karol
17:32, 2025-06-05
Zamykają drogę w Trzebini. Zmiany w kursowaniu autobusó
Zaraz, zaraz... Czegoś tu nie rozumiem. Linia 9 dojeżdża do Czyżówki do samego wieczora. Tymczasem zastępcza linia zakończy dzień w Czyżówce już o godzinie 15:59. Co mają zrobić ludzie pracujący do wieczora w tygodniu kiedy będzie docierać tylko linia zastępcza? Wziąć urlop w pracy? Dyszy wstydu nie masz! Wolisz oszczędzić i nie zapłacić kierowcy z popołudniowej zmiany niż zapewnić ludziom powrót do domów!
mtch
16:56, 2025-06-05
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz