W turnieju uczestniczyło prawie 500. zawodników z 33. klubów z Polski, Czech i Słowacji.
Trzebiński klub tym razem reprezentowało sześciu zawodników (Wojciech Dudek, Piotr Dyduch, Natan Kaczmarek, Filip Łatka, Łucja Nowak oraz Joanna Nowak).
Najlepiej w Mysłowicach zaprezentowali się Natan Kaczmarek oraz Filip Łatka, którzy wygrali wszystkie swoje pojedynki.
Łucja Nowak w kat U11 do 36 kg uległa tylko w walce finałowej zawodniczce z AZS Gliwice zajmując ostatecznie II miejsce.
Piotr Dyduch w bardzo mocno obsadzonej kategorii wagowej (25 zawodników) zajął bardzo wysokie III miejsce.
Wojciech Dudek stoczył batalię z bardzo mocnymi zawodnikami. W pierwszym pojedynku uległ nieznacznie zawodnikowi z AZS Gliwice.
W kolejnych pojedynkach zdeklasował zawodników kolejno – z Pałacu Młodzieży Tarnów, UKL Centrum K-L oraz MOSIR Bochnia, zajmując ostatecznie III miejsce.
- Zabrakło niewiele do złotego medalu - mówi prezes klubu Arkadiusz Dudek
Równie dobrze zaprezentowała się Joanna Nowak zajmując VII miejsce.
- Zabrakło doświadczenia, ale czuję, że już niedługo będziemy cieszyli się również z medali zdobywanych przez Joannę. - powiedział Arkadiusz Dudek
Były to ostatnie w tym roku zawody. Teraz czas na krótki odpoczynek i powrót do ciężkich treningów. Już w marcu czeka zawodników bardzo trudny turniej Judo w Bytomiu. Osoby lubiące ruch i sport zapraszamy do odwiedzenia klubu – prowadzimy nabór do grup rekreacyjnych jak również grupy sportowej. Zajęcia prowadzimy dla dzieci i młodzieży w wieku 3-12 lat. - powiedział Arkadiusz Dudek
23.05.2025
KRAWCOWĄ zatrudnię 509-063-675
20.05.2025
PRACOWNIKÓW ogólnobudowlanych. Tel. 601 998 930
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Spółdzielnia zapisuje na półkolonie
Droga Redakcjo. Mam nadzieję, że po takim odzewie ze strony ludzi, ktoś się przyjrzy rzetelnie co dzieje się w PSM. Pominę już fakt, traktowania przez P.Rembiecha pracowników jak i również petentów. Wystarczająco dużo było informacji w poprzednich komentarzach na temat tego, jak to naprawdę wygląda. Pragnę zwrócić uwagę, na to, że Prezes na miejsce zwalnianych lub zwalniających się, przyjmował pracowników bez stosownego przygotowania do sprawowania przez nich funkcji (pomijając wykształcenie). Dotyczy to niższych stanowisk, ale i kierowniczych i nawet jeszcze wyższych. Ludzie pełniący tak wysokie funkcje, powinni chyba posiadać odpowiednie wykształcenie lub chociaż doświadczenie. Niestety w takich instytucjach nie przeprowadza się żadnych kontroli. Liczył się fakt, że będzie to pracownik, który nie będzie zwracał uwagi na nieprawidłowości (jak i to, że będzie informował komu z innych nie podoba się działanie pracodawcy, kto jest "niewygodny"). Cieszę się, że opuściłam "mury" PSM i nie muszę codziennie patrzeć i przeżywać tego, co się dzieje od samego środka.
Z_PSM
22:38, 2025-05-30
Powiększy się w Chrzanowie strefa płatnego parkowania
Brawo chrzanowianie.Pamue burmistrzu parkomaty wstawić na każdej ulicy i po 10 zł za godzinę a cabany niech płacą hdk wybrali.
keruj
22:37, 2025-05-30
Powiększy się w Chrzanowie strefa płatnego parkowania
Znaleziono sposób na dojenie ciemnego narodu Ludzie płacą i nie zastanawiają za co.
Wacek
22:10, 2025-05-30
Jest nowy dyrektor balneologii w Krzeszowicach
Najlepszym dyrektorem była pani Karolina Wróblewska, szpital przy niej rozkwitł. Teraz już to nie to samo. Szkoda że zrobili krzywdę chłopakowi i wsadzili go na miejsce po partyjnemu. Nic do niego nie mamy, ale to nie ten poziom i nie te predyspozycje.
Ewka i Ania
21:48, 2025-05-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz