Maraton z pierwszym zwycięstwem w sezonie (WIDEO,ZDJĘCIA) - przelom.pl
Zamknij

Maraton z pierwszym zwycięstwem w sezonie (WIDEO,ZDJĘCIA)

21:49, 26.10.2024 .Michał Papiernik Aktualizacja: 08:08, 27.10.2024
Skomentuj Zawodniczki obu drużyn wraz ze swoimi trenerami Zawodniczki obu drużyn wraz ze swoimi trenerami

W meczu 4. kolejki II Ligi Siatkówki Kobiet drużyna MKS Maraton Skalneo Krzeszowice przed własną publicznością pokonała Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia 3:0 (25:21, 25:16, 25:23).

Mecz zgromadził około 50. kibiców.

Po trzech porażkach z rzędu, z mocnymi rywalami:  z MBS WTS Solną Wieliczką, KS Marbą Sędziszów Małopolski oraz KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski, Krzeszowiczanki przerwały złą passę.

Pierwsze dwa sety meczu przebiegły pod pełną kontrolą Maratonu. W trzecim, przyjezdne się zmobilizowały i w pewnym momencie spotkania prowadziły 22:19. Kilka dobrych akcji MKS'u i w Krzeszowicach zostaje pełna pula punktów.

Zawodniczką meczu została Gabriela Szczepaniec.

Następnym rywalem Krzeszowiczanek będzie niżej notowany - UMKS Kęczanin Kęty. Spotkanie odbędzie się 9 listopada w Kętach.

Będzie to kolejna okazja aby zdobyć trzy punkty i piąć się w górę tabeli.

Skład MKS Maraton Skalneo Krzeszowice  - (A.Mandziuk, K.Duda, N.Szlamczyk, K. Fryt, G. Pióro, P. Duda, J. Maciaszczyk, A.Drabińska, M.Pieczko, G. Szczepaniec, A. Piekarniak, A.Olenderek, A.Ryś, A.Podlipni).

Trener: Tomasz Piechota