Zamknij

Trzebinia nie dała rady rezerwom pierwszoligowca

21:41, 11.10.2024 Michał Koryczan Aktualizacja: 21:47, 11.10.2024
Skomentuj

W piątkowym meczu małopolskiej czwartej ligi piłkarskiej, drużyna MKS Trzebinia przegrała z Bruk-Betem Termalica II Nieciecza.

IV liga małopolska

MKS Trzebinia – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

0-1 Nathan Lis (38), 1-1 Oskar Chechelski (81), 1-2 Jakub Janczy (84)

Trzebinia: Wróbel – Sieczko (60. Grzyb), Zybiński, Jampich, Piekarz, Zembol (60. Karcz), M. Kalinowski (71. Szemiot), K. Kalinowski (60. Sucharski), Kikla, Zakrzewski, Arfa (60. Chechelski)

Rezerwy aktualnego lidera pierwszej ligi znów zainkasowały komplet punktów w Trzebini. Piątkowe spotkanie zakończyło się identycznym wynikiem jak to, rozegrane w ubiegłym sezonie. Zespół z Niecieczy przerwał tym samym passę trzebinian czterech meczów bez porażki z rzędu.

Po pierwszej połowie spotkania rozgrywanego przy jupiterach na boisku ze sztuczną nawierzchnią goście prowadzili 1-0.

Gola w 38. minucie zdobył Nathan Lis. Młody zawodnik wykorzystał błąd w przyjęciu Krzysztofa Sieczki, wpadł w pole karne i precyzyjnym strzałem pokonał Tomasza Wróbla.

W 80. minucie ponownie mogliśmy się przekonać, jaką wartość w tych rozgrywkach stanowią gracze wprowadzani z ławki rezerwowej MKS.

Po dośrodkowaniu w pole karne i złym zagraniu jednego z zawodników gości, Oskar Chechelski znakomicie odnalazł się w pol karnym rywali i mocnym uderzeniem doprowadził do remisu.

Niestety dla miejscowych, ich radość nie trwała długo. W 84. minucie Jakub Janczy z najbliższej odległości pokonał Tomasza Wróbla. Golkiper MKS miał udział przy tym trafieniu. Chwilę przed stratą bramki, chcąc szybko rozpocząć akcję swojej drużyny wyrzucił piłkę na tyle niedokładnie, że przejęli ją rywale, w konsekwencji zadając gospodarzom decydujący cios.