W sobotnim meczu małopolskiej czwartej ligi piłkarze MKS Trzebinia zremisowali przed własną publicznością z BKS Hal-Mont Bochnia.
PIŁKA NOŻNA
IV liga małopolska
MKS Trzebinia – BKS Hal-Mont Bochnia 2-2 (1-2)
1-0 Konrad Kalinowski (9), 1-1 Hubert Skocz (36-karny), 1-2 Mariusz Łyduch (45), 2-2 Dawid Jampich (73-karny)
MKS: Wróbel – Piekarz, Zybiński, Jampich, Zembol, Uchacz (46. Grzyb), K. Kalinowski (62. Sucharski), Kikla (62. M. Kalinowski), Balcer (77. Zakrzewski), Karcz (62. Szemiot), Chechelski
W związku z tym, że po intensywnych opadach deszczu murawa na stadionie przy ulicy Kościuszki nie nadawała się do gry, spotkanie odbyło się na sąsiednim obiekcie z boiskiem ze sztuczną nawierzchnią. A więc tym, na którym trzebinianie grali wszystkie domowe mecze w poprzednim sezonie.
Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla gospodarzy. W 9. minucie Konrad Kalinowski zdecydował się strzał zza linii pola karnego i było 1-0 dla MKS.
W 36. minucie przyjezdni doprowadzili do wyrównania. Bramką zdobył Hubert Skocz, skutecznie egzekwując jedenastkę. Tuż przed przerwą zespół Bochni zadał miejscowym jeszcze jeden cios. W ostatniej akcji pierwszej połowy kapitan BKS Mariusz Łyduch przedarł się z łatwością przez szeregi obronne MKS i pokonał Tomasza Wróbla.
Trzebinianie nie złożyli broni i 73. minucie doprowadzili do remisu. Tym razem rzut karny wykorzystał Dawid Jampich.
Mimo że obie ekipy miały jeszcze swoje okazje do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę, więcej goli już nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów.
Wyniki innych meczów

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Jak libiąscy radni bezrefleksyjnie głosowali 3 lata temu za wniesieniem aportem terenu i budynku do spółki plus zaciągnięcie kredytu to tutaj na forum Przełomu i na profilu gminy trąbiono, że to śmierdzi. To ciśnięto, że te osoby nie mają racji. I s_z_a_m_b_o właśnie wybija. Mamiono radnych niskimi kosztami co już wówczas było bajką. 3 lata i jest potwierdzenie. I co radni, dołożycie teraz że swoich ?
Mieszkaniec_
19:21, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Od początku to śmierdziało. Pamiętam spotkanie na Sokoła. Sporo osób wyszło po słuchaniu poplątanych wypowiedzi burmistrza i prezesa.
Przeciwnik
19:03, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Trzeba być niezłym frajerem żeby zapłacić więcej niż za mieszkanie na własność.
Adam
18:25, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Przypominam że państwo nigdy nic nie daje zadarmo . Ani samorządy jednemu dadzą a innym muszą zabrać więc ciemnoty ludzie maciaszek nie wciskaj
Yoop
18:22, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz