Zamknij

Trzebinia zremisowała z Bochnią na sztucznej trawie

17:53, 14.09.2024 Michał Koryczan Aktualizacja: 17:55, 14.09.2024
Skomentuj

W sobotnim meczu małopolskiej czwartej ligi piłkarze MKS Trzebinia zremisowali przed własną publicznością z BKS Hal-Mont Bochnia.

IV liga małopolska

MKS Trzebinia – BKS Hal-Mont Bochnia 2-2 (1-2)

1-0 Konrad Kalinowski (9), 1-1 Hubert Skocz (36-karny), 1-2 Mariusz Łyduch (45), 2-2 Dawid Jampich (73-karny)

MKS: Wróbel – Piekarz, Zybiński, Jampich, Zembol, Uchacz (46. Grzyb), K. Kalinowski (62. Sucharski), Kikla (62. M. Kalinowski), Balcer (77. Zakrzewski), Karcz (62. Szemiot), Chechelski

W związku z tym, że po intensywnych opadach deszczu murawa na stadionie przy ulicy Kościuszki nie nadawała się do gry, spotkanie odbyło się na sąsiednim obiekcie z boiskiem ze sztuczną nawierzchnią. A więc tym, na którym trzebinianie grali wszystkie domowe mecze w poprzednim sezonie.

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla gospodarzy. W 9. minucie Konrad Kalinowski zdecydował się strzał zza linii pola karnego i było 1-0 dla MKS.

W 36. minucie przyjezdni doprowadzili do wyrównania. Bramką zdobył Hubert Skocz, skutecznie egzekwując jedenastkę. Tuż przed przerwą zespół Bochni zadał miejscowym jeszcze jeden cios. W ostatniej akcji pierwszej połowy kapitan BKS Mariusz Łyduch przedarł się z łatwością przez szeregi obronne MKS i pokonał Tomasza Wróbla.

Trzebinianie nie złożyli broni i 73. minucie doprowadzili do remisu. Tym razem rzut karny wykorzystał Dawid Jampich.

Mimo że obie ekipy miały jeszcze swoje okazje do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę, więcej goli już nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów.