Dwa kluby wycofały drużyny z rozgrywek - przelom.pl
Zamknij

Dwa kluby wycofały drużyny z rozgrywek

14:00, 30.08.2024
Skomentuj

Z rozgrywek grupy D pierwszej ligi piłki ręcznej, w których występuje MTS Chrzanów, wycofane zostały dwa zespoły.

Jak podaje MTS Chrzanów, zgodnie z informacją przekazaną przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce, z rozgrywek grupy D pierwszej ligi piłki ręcznej zostały wycofane drużyny SPR Wisła Sandomierz i KS Vive II Kielce.

- Czekamy na decyzję organizatora rozgrywek czy będzie tworzony nowy terminarz i czy rozgrywki rozpoczną się z opóźnieniem – czytamy w komunikacie opublikowanym przez MTS Chrzanów.

Oto, kto na ten moment ma zagrać w grupie D pierwszej ligi:

  • KS Virtu Viret CMC Zawiercie
  • KSSPR Końskie
  • SPR Grunwald Ruda Śląska
  • SPR Orzeł Przeworsk
  • MTS Chrzanów
  • SPR Górnik Zabrze
  • AZS AGH Kraków
  • SMS ZPRP II Kielce
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Acana Moto-Jelcz Oława
  • ORLEN Upstream SRS Przemyśl
  • Zagłębie Handball Team Sosnowiec

Przypomnijmy, że pierwszą kolejkę nowego sezonu grupy D pierwszej ligi zaplanowano na weekend 14/15 września.

Po zakończeniu rozgrywek w MTS doszło do dużej przebudowy kadry. Z dalszego prowadzenia chrzanowskiej ekipy zrezygnował trener Sławomir Szenkel.

Zespół opuścili: Marcin Górkowski, Bartosz Hardzina, Marcin Hardzina, Karol Put, Jakub Rusin, Andrzej Beczek, Mateusz Cieślik, Paweł Franczak, Bartosz Skoczylas i Stanisław Malinowski.

Z dotychczasowego składu w MTS zostali tylko: Patryk Plaszczak, Sławomir Smaciarz, Dawid Skoczylas, Patryk Rola, Michał Dobrzański, Marcin Skoczylas, Kacper Węgrzyn i Maciej Sieczka. Kadrę mają uzupełnić nowi gracze.

- Dla nas to będzie sezon na przetrwanie. Wiadomo, że będziemy chcieli walczyć o jak najlepsze miejsce. Ambicji zawodnikom nie powinno zabraknąć – mówi Marcin Dęsoł, prezes MTS Chrzanów.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

KeraKera

2 0

Tego się nie komentuje

14:02, 30.08.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BakłażanBakłażan

1 0

"...będziemy chcieli walczyć o jak najlepsze miejsce. Ambicji zawodnikom nie powinno zabraknąć" - pytam się w jaki sposób, nie płacąc 10 miesięcy a obiecać ?!

14:11, 30.08.2024
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZiutZiut

0 0

Czy życie polega na wiecznym pluciu i sianiu nienawiści? Już ktoś pytał o to skąd te 10 miesięcy? Nikt o tym nie wspominał. Jakieś ukryte fakty?

17:30, 03.09.2024

FreshFresh

0 0

Baklazan: a skąd te 10 miesiecy?

18:25, 30.08.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%