W piątkowe popołudnie na kompleksie sportowym "Orlik" w Młoszowej odbyły się dwa mecze piłkarskie oraz rodzinny turniej piłki siatkowej w ramach Dni Rodziny i Sportu.
Wydarzenie rozpoczął mecz piłki nożnej młodzieży w wieku 12-16 lat. Naprzeciw siebie stanęły drużyny Północy i Południa. Górą byli ci pierwsi, wygrywając 14:2.Nie zabrakło również rodzinnego meczu siatkówki, w którym zwyciężyła klasa szósta, pokonując mieszaną drużynę uczniów z pozostałych klas.
Na koniec naprzeciw siebie stanęły drużyny seniorów Północ i Południe. Spotkanie tych drużyn to prawdziwa tradycja. Rywalizują one bowiem od ponad dekady. Mająca w swoich szeregach radnych Rady Miasta Trzebinia Piotra Duszę oraz Jarosława Kurdziela, drużyna Południa nie dała rady przeciwnikom ulegając 2:6.
W imprezie aktywny udział wzięły osoby w różnym wieku, zarówno uczniowe jak i absolwenci szkoły oraz rodzice. Na trybunach pojawili się również dziadkowie i sympatycy spoza Mloszowej.
- Imprezy sportowe takie jak ta, pokazują, że nawet w trudnych czasach przy niewielkich nakładach finansowych, przy dużym zaangażowaniu społeczności lokalnej, można stworzyć coś fajnego. Jest też okazja wyjść z domu, odejść od komputera czy tabletu i dobrze bawić się na świeżym powietrzu w towarzystwie osób w rożnym wieku. Współpraca i dobra organizacja to podstawa! - mówi Piotr Dusza.
A to nie koniec atrakcji.
Już teraz organizatorzy Dni Rodziny i Sportu zapraszają w sobotę na teren przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym, gdzie odbędzie się druga część imprezy, tym razem skierowana do rodzin.
W programie: dmuchane zamki, bańki mydlane, DJ, malowanie twarzy, tatuaże, warkoczyki, grill z kiełbaską, lody, wata cukrowa, loteria fantowa oraz kawiarenka pod chmurką z pysznym ciastem i kawą oraz herbatą.
Organizatorami wydarzenia są: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młoszowej, Sołtys wraz z Radą Sołecką, OSP, KGW, Wiejski Dom Kultury w Młoszowej, a także Rada Rodziców Przedszkola i Szkoły przy pomocy Trzebińskiego Centrum Kultury.
::video{"type":"single","item":"8968"}

02.06.2026
KIEROWCĘ C+E. Trasy międzynarodowe - głównie Skand...

31.05.2026
WYNAJMĘ działki 919/9, 919/11 Trzebinia ul. Dąbrow...

13.05.2026
REMONTY łazienek, kuchni, itp. od podstaw-20 lat p...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Nowy gabinet stomatologiczny dla uczniów
Na zdjeciu sedzia pilkarski funkcjnariusz niemieckiej partii PO Gębala, Bartku powiesz ile doisz publicznych pienazkow z *%#)!& ia w stołek w eadzie nadzorczej CA w Krakowie gdzie zainstalowal cie Miszalski???? Taczki i won do Berlina, pajacu
Bążur
08:13, 2026-06-10
Na 800 metrach drogi będzie nowy asfalt
U wójta czy prezesa taki dobrobyt? Pewnie obaj z dobrej zmiany.
@hotin
08:10, 2026-06-10
Krwawy atak w gminie Krzeszowice – 18-latek cudem uszed
Chyba trochę duzi jak na podstawówkę albo długo żywił urazę.
coldin
07:57, 2026-06-10
Symboliczna złotówka za parkowanie
Połowa tych "inwalidów" jest zdrowa jak koń . Kartę inwalidy traktują jak darmowe miejsce parkingowe.
oIo
07:48, 2026-06-10
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz