Uczniowie z Trzebini wicemistrzami Małopolski - przelom.pl

Sport

Zamknij

Uczniowie z Trzebini wicemistrzami Małopolski

Michał Koryczan 17:00, 01.12.2023 Aktualizacja: 23:10, 15.10.2025
Skomentuj Uczniowie z Trzebini wicemistrzami Małopolski Fot. Udostępnione przez Pawła Raja

Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini zajęli drugie miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców.

W rozegranych w Nowym Targu finałach wojewódzkich, zespół prowadzony przez Pawła Raja w fazie grupowej pokonał 4-0 SP nr 2 w Nowym Sączu i 4-0 SP nr 2 w Olkuszu oraz przegrał 1-4 z SP nr 6 w Nowym Targu.

W półfinale uczniowie trzebińskiej "trójki" pokonali po zaciętym meczu 2-0 reprezentację SP nr 4 w Oświęcimiu.

W spotkaniu finałowym młodzi trzebinianie ponownie zmierzyli się z "szóstką" z Nowego Targu i podobnie jak w meczu grupowym musieli uznać wyższość rywala, który zwyciężyli 3-1. Tym samym SP nr 3 w Trzebini zdobyła wicemistrzostwo Małopolski.

Drużyna prowadzona przez Pawła Raja wystąpiła w składzie: Tomasz Tylek, Szymon Raj, Tomasz Kurdziel, Tomasz Rzepecki, Adam Worobiec, Patryk Szmyt, Bartosz Głownia.

 

(Michał Koryczan)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%