Judocy z Trzebini przywieźli dwa medale z Zakopanego - przelom.pl

Sport

Zamknij

Judocy z Trzebini przywieźli dwa medale z Zakopanego

Michał Papiernik 11:05, 11.10.2023 Aktualizacja: 00:00, 13.10.2025
Skomentuj Judocy z Trzebini przywieźli dwa medale z Zakopanego Wojciech Dudek ze złotym medalem, fot. Klub Sportowy Judo Kangury

Wojciech Dudek oraz Natan Kaczmarek, zawodnicy Klubu Sportowego Judo Kangury zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w XXVI Międzynarodowym Turnieju Judo.

Turniej w Zakopanem zgromadził blisko 300 zawodników z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Francji oraz Ukrainy. W rywalizacji na trzech matach udział wzięło czterech reprezentantów Klubu Sportowego Judo Kangury Trzebinia.

W kategorii wiekowej U9 (2015 rocznik i młodsi) najskuteczniejszy okazał się Natan Kaczmarek, który stoczył cztery pojedynki z zawodnikami z Polski oraz Słowacji.

Zawodnik z Trzebini wykonując widowiskowe rzuty (seoi-nage) pokonał trzech przeciwników, aby w finale ulec zawodnikowi ze Słowacji - zajmując tym samym wysokie drugie miejsce.

W tej samej kategorii wiekowej z dobrej strony pokazali się również Piotr Dyduch oraz Jerzy Brzozowski zajmując ostatecznie 5. miejsce.

Wysoką dyspozycje zaprezentował również Wojciech Dudek w kategorii wiekowej U11 (rocznik 2013-2014), wygrywając wszystkie pojedynki. Zawodnik z Trzebini stoczył pojedynki z rywalami z MOSiR Bochna, Ippon Krakow oraz Maksimus Kraków. Był to pierwszy start zawodników z Trzebini po letniej przerwie.

- W następną niedzielę przed nami kolejny sprawdzań w ramach Międzynarodowego Turnieju Judo w Sosnowcu - mówi Prezes klubu Arkadiusz Dudek.

(Michał Papiernik)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%