Mnóstwo osób przyszło w czwartek do hali sportowej zobaczyć piłkarskie legendy Wisły Kraków i wylicytować gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uzbierano sporo pieniędzy.
Do hali przybyło naprawdę dużo osób. Kibicowały także dzieci.
Między trybunami chodziły wolontariuszki, ale najwięcej udało się zebrać podczas licytacji. Pod młotek poszły koszulki, piłki i wiele innych rzeczy. W sumie w puszce znalazło się 2545 zł.
W Chrzanowie zagrali m.in. bracia Paweł i Piotr Brożkowie, Jacek Matyja, Ryszard Czerwiec, Zdzisław Janik i Wojciech Skrzypek.
To było 18. spotkanie futbolowych legend, organizowane w chrzanowskiej hali sportowej. Tym razem Wisła wygrała z Fablokiem 7-4.
Inicjatorem tego wydarzenia jest Antoni Gawronek, działacz PPN Chrzanów i były szkoleniowiec m.in. Fabloku, Janiny Libiąż, Orła Balin i MKS Alwernia.
Mecz oldbojów Wisły i Fabloku poprzedziły rozgrywki drużyn dziecięcych Fabloku i AP 21 Chrzanów.
::video{"type":"single","item":"7441"}

02.06.2026
KIEROWCĘ C+E. Trasy międzynarodowe - głównie Skand...

31.05.2026
WYNAJMĘ działki 919/9, 919/11 Trzebinia ul. Dąbrow...

13.05.2026
REMONTY łazienek, kuchni, itp. od podstaw-20 lat p...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Na 800 metrach drogi będzie nowy asfalt
U wójta czy prezesa taki dobrobyt? Pewnie obaj z dobrej zmiany.
@hotin
08:10, 2026-06-10
Krwawy atak w gminie Krzeszowice – 18-latek cudem uszed
Chyba trochę duzi jak na podstawówkę albo długo żywił urazę.
coldin
07:57, 2026-06-10
Symboliczna złotówka za parkowanie
Połowa tych "inwalidów" jest zdrowa jak koń . Kartę inwalidy traktują jak darmowe miejsce parkingowe.
oIo
07:48, 2026-06-10
Krwawy atak w gminie Krzeszowice – 18-latek cudem uszed
Czyli jakaś wendetta. Jak na Sycylii. Zawsze jednak jakoś europeizujemy się.
stary zgred
06:55, 2026-06-10
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz