Po trudnym, dwugodzinnym boju II-ligowe siatkarki Maratonu Krzeszowice pokonały w sobotni wieczór w tie-breaku rywalki z zespołu San Pajda II Jarosław.
Krzeszowiczanki walczące o utrzymanie zajmowały przed tym spotkaniem ostatnie miejsce w tabeli. Były różne fazy tego meczu. Na przykład trzeciego seta zawodniczki Maratonu gładko wygrały, by ulec w następnej partii. O wszystkim zdecydował tie-break, wygrany przez krzeszowiczanki 16-14. To drugie zwycięstwo zawodniczek Maratonu w ósmym, ligowym spotkaniu. Wcześniej także 3-2 wygrały z Ostrowcem Świętokrzyskim.
W środę zawodniczki Maratonu pojadą do Mysłowic na zaległy mecz kończący pierwszą rundę. W sobotę w pierwszym meczu drugiej rundy zagrają bardzo ważne spotkanie z Sandecją, którą krzeszowiczanki wyprzedziły dziś w tabeli.
Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z sobotniej potyczki.
Maraton Krzeszowice - San-Pajda II Jarosław 3-2 (26-28, 25-20, 25-12, 23-25, 16-14)
::video{"type":"single","item":"5872"}

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz