Utalentowana zawodniczka z Libiąża wskoczyła na podium - przelom.pl
Zamknij

Utalentowana zawodniczka z Libiąża wskoczyła na podium

17:00, 05.09.2021 Marek Oratowski
Skomentuj Julia Kolasa na trzecim stopniu podium, fot. udostępnione przez Piotra Kolasę Julia Kolasa na trzecim stopniu podium, fot. udostępnione przez Piotra Kolasę

8-letnia Julia Kolasa odebrała puchar i nagrodę za dobre występy w lidze w narciarstwie zjazdowym. Ze względu na pandemię dopiero w miniony weekend został podsumowany sezon zakończony w marcu.

W sobotę 4 września w auli krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród dla 120 najlepszych dzieci, które w ostatnim sezonie zimowym startowały w XXXIII Lidze MOZN CITY Cup.

Puchar i nagrody rzeczowe za trzecie miejsce w kategorii junior F odebrała Julia Kolasa z Libiąża, reprezentująca klub Sport Szok Kraków. Pierwsze miejsce w tej grupie wywalczyły ex aquo Nina Koncewicz (WKN) Warszawa i Chantal Smolenakova (ASRT Yhigh Tatras Słowacja).

Libiążanka bardzo dobrze radzi sobie w zawodach narciarskich. Między innymi dwa lata temu jako 6-latka wywalczyła prestiżowy Puchar Reksia.