W poniedziałkowym meczu w Żarkach nie było niepodzianki. Gospodarze zasłużenie wywalczyli trzy punkty w konfrontacji z Sosnowianką.
KEEZA Klasa okręgowa - Chrzanów
LKS Żarki - Sosnowianka Stanisław Dolny 4-0 (3-0)
1-0 Szymon Przepiórka (12), 2-0 Jakub Żegleń (23), 3-0 Jakub Żegleń (25), 4-0 Zbigniew Horawa (82)
Żarki: Madeja - Przebinda (60. Osadziński), Horawa, Szafran, Przepiórka, Ondrejko (46. Patyk), Knapik, Kurzak (60. Miziołek), Wierzba, Ślósarz (60. Cygan), Żegleń (60. Kosowski)
Piłkarze Żarek zrobili swoje. W pierwszej połowie zdominowali rywala zajmującego ostatnią pozycję w tabeli. Po 25 minutach prowadzili już 3-0. Do siatki Sosnowianki trafiali kolejno Szymon Przepiórka (uderzył głową) oraz dwukrotnie Jakub Żegleń (sfinalizował akcje ze skrzydeł).
W drugiej połowie w szeregi gospodarzy wdarło się lekkie rozprzężenie i kilka razy ich bramkarz Dawid Madeja był w opałach po strzałach z dystansu i dośrodkowaniach. Zachował jednak czyste konto. Wynik ustalił Zbigniew Horawa. Uderzył celnie głową po centrze z wolnego. Wcześniej gospodarze zmarnowali karnego wykonywanego przez Łukasza Wierzbę.
Obejrzyjcie zdjęcia i wideo z tego meczu.
Nadwiślanin Gromiec - Garbarz Zembrzyce 3-2
Zatorzanka Zator - MKS Libiąż 1-3
LKS Gorzów - Niwa Nowa Wieś 1-3
Victoria Jaworzno - Sokół Przytkowice 3-0
[WIDEO]4822[/WIDEO]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
"Lekarz od cudów" honorowym obywatelem Libiąża
Wśród honorowych górnicy, duchowni, pan Wróbel (nie znam...) i teraz Marek (mogę tak mówić...). Teraz to jest naprawdę zrozumiałe i uzasadnione, w niczym nie umniejszając zasług pozostałych.
hajer
12:10, 2025-05-13
Nowy parking w Trzebini. Płatny czy darmowy?
Miał być na 100 samochodów i bezpłatny. A wychodzi zawsze po staremu, czyli mniejszy i płatny. Jak zdzierać to na całego.
watacha
11:44, 2025-05-13
Atrakcje Parku Śląskiego czekają
Szmatławiec Molendowej nie ma tematu do pisania to zerżnął info o jakimś śląskie gooownie. Taka to tzw gazeta.🤦🤦🤦🤦 Jak Spocony Czajkoski.
Tak dla Polski
11:22, 2025-05-13
Nowy parking w Trzebini. Płatny czy darmowy?
I tak ma wyglądać zachęta do przesiadania się na pociąg? Kolejne opłaty za parkowanie?
mtch
09:44, 2025-05-13
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz