W przyszłym tygodniu rozpoczyna się akcja "Lato z łukiem". Kto może wziąć w niej udział?
Organizatorem akcji jest założone w maju tego roku Stowarzyszenie Łucznicze Arrow, mające na celu popularyzację łucznictwa w powiecie chrzanowskim.
Od najbliższego tygodnia, aż do końca sierpnia organizuje pod nazwą "Lato z łukiem". W jej ramach planowane są zajęcia w każdy wtorek i piątek, w godzinach 17:00-19:00. Będą prowadzone nad zalewem Chechło.
- Postanowiliśmy zrobić coś nowego. Łucznictwo trenujemy już dość długo i teraz chcielibyśmy zachęcić innych do uprawiania tego sportu. Można to robić na miejscu, bez konieczności dojeżdżania do Krakowa czy na Śląsk - mówi Ernest Ciepałowicz, zastepca prezesa stowarzyszenia.
Jak informuje, zajęcia adresowane są do mieszkańców gminy Trzebinia. Są one bezpłatne. Organizatorzy zapewniają sprzęt. Nie ma ograniczeń wiekowych.
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie (numer: 782 598 286), mailowo (adres: [email protected]) lub poprzez stronę stowarzyszenia na Facebooku.
Przeczytaj również:
To były ostatnie mecze w historii Górnika Siersza i Hutnika Trzebinia
Drapieżniki w naszych lasach. Czy niedźwiedź też dotarł na ziemię chrzanowską?
Najechał autem na leżącego mężczyznę
W skansenie w Wygiełzowie powstaje rynek, ogród i ścieżki (WIDEO, ZDJĘCIA)
Wypadek samochodu z motocyklem w Chrzanowie
Koronawirus. 115 nowych zakażeń w Małopolsce. Tak dużo jeszcze nie było

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Wakacje marzeń za 10tys. to chyba w sosnowcu tylko 🤣🤣🤣
Skit
16:21, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
0 0
A co z mieszkańcami innym miejscowości?
0 0
@Oklahoma, Stowarzyszenie Łucznicze otrzymało dofinansowanie z budżetu gminy Trzebinia w ramach dotacji celowej na realizację zadania, więc pewnie wymogiem formalnym jest uczestnictwo w zadaniu mieszkańców gminy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz