Koronawirus. To koniec rozgrywek dla MTS Chrzanów - przelom.pl

Sport

Zamknij

Koronawirus. To koniec rozgrywek dla MTS Chrzanów

Michał Koryczan 11:30, 01.04.2020
Skomentuj Koronawirus. To koniec rozgrywek dla MTS Chrzanów Fot. Marek Oratowski

Chrzanowscy piłkarze ręczni nie wybiegną już w tym sezonie pierwszej ligi na parkiet.

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa i wprowadzenie stanu epidemii w kraju, Związek Piłki Ręcznej w Polsce podjął uchwałę o zakończeniu zmagań I i II ligi szczypiorniaka kobiet i mężczyzn w sezonie 2019/2020.

Zachowane zostały aktualne klasyfikacje poszczególnych rozgrywek. Oznacza to, że rywalizujący w grupie C pierwszej ligi MTS Chrzanów zakończył sezon na siódmym miejscu w tabeli.

Przypomnijmy, że w czwartek, 23 marca, ze względu na koronawirusa zakończone zostały rozgrywki Superligi piłki ręcznej.

(Michał Koryczan)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%