Dwunastu miłośników sportów zimowych stanęło na starcie sobotniego biegu narciarskiego. Pokonali kilka 2-kilometrowych pętli. Na mecie przekonywali, że taka zaprawa była jednocześnie dobrą zabawą.
Jeszcze w połowie tygodnia organizujący imprezę dyrektor PMOS Chrzanów Krzysztof Zubik nie był pewien, czy zawody dojdą do skutku. Na szczęście dosypało trochę śniegu, więc trasa wytyczona z osiedla Niepodległości wzdłuż Chechła była przejezdna. Zawodnicy narzekali jedynie na miejscowe oblodzenia.
Wśród trzech pań (miały krótszy dystans) wygrała Jolanta Niedzielczyk z czasem 25 minut i 22 sekundy. W gronie dziewięciu panów triumfował po raz kolejny Dariusz Sroka. Na trasie spędził 35 minut i 22 sekundy.
Obejrzyjcie, jak przebiegała rywalizacja.
::video{"type":"single","item":"1621"}

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Od początku to śmierdziało. Pamiętam spotkanie na Sokoła. Sporo osób wyszło po słuchaniu poplątanych wypowiedzi burmistrza i prezesa.
Przeciwnik
19:03, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Trzeba być niezłym frajerem żeby zapłacić więcej niż za mieszkanie na własność.
Adam
18:25, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Przypominam że państwo nigdy nic nie daje zadarmo . Ani samorządy jednemu dadzą a innym muszą zabrać więc ciemnoty ludzie maciaszek nie wciskaj
Yoop
18:22, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Brawo za pomysł. Każdy pomysł zatrzymywania mieszkańców pożądany. Robert, jesteśmy z i za Tobą!
Endriu
17:10, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz