Marek Tanistra nie jest już szkoleniowcem grającej w A-klasie Błyskawicy Myślachowice. Kto go zastąpi?
Trener Tanistra zrezygnował, bo praca zawodowa uniemożliwia mu dalsze prowadzenie drużyny.
- Szkoda, bo z klubem jestem związany od jego początków, ale innego rozwiażania nie było. Trudno, żebym na jednym treningu był, a na drugim już nie - mówi Marek Tanistra.
W rundzie wiosennej ekipę z Myślachowic będzie trenował Stanisław Bąk. To doświadczony szkoleniowiec.
Ostatnio pracował w Unii Kwaczała, a wcześniej w Arce Babice, Nadwiślaninie Gromiec, Orle Balin, Zrywie Kąty, Polonii Luszowice, MKS II Trzebinia-Siersza i Hutniku Trzebinia.
- Wyniki i pozycja w tabeli pokazują, że w zespole jest potencjał. Ważne, żeby teraz dobrze przygotować drużynę i podtrzymać formę z jesieni - mówi Stanisław Bąk.
Na półmetku rozgrywek Błyskawica zajmuje czwarte miejsce w chrzanowskiej A-klasie. W czternastu meczach rundy jesiennej zespół zdobył 28 punktów. Do liderującego MKS Libiąż traci siedem "oczek".
Pierwszy zimowy sparing Myślachowice zagrają w sobotę, 9 lutego. Zmierzą się na wyjeździe z Victorią 1918 Jaworzno (wadowicka klasa okręgowa).
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz