Trzebinia po raz piąty poległa z KSZO - przelom.pl

Sport

Zamknij

Trzebinia po raz piąty poległa z KSZO

Michał Koryczan 17:25, 30.08.2017 Aktualizacja: 22:12, 26.09.2025
16 Trzebinia po raz piąty poległa z KSZO Michał Kowalik (w środku, podczas sparingu z Hutnikiem Kraków) zdobył gola dla MKS w meczu z KSZO

W środowym meczu trzeciej ligi, piłkarze MKS Trzebinia przegrali na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

PIŁKA NOŻNA

III liga - grupa czwarta


KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Trzebinia 2-1 (1-0)

1-0 Michał Grunt (28), 1-1 Michał Kowalik (57), 2-1 Mateusz Mąka (79-karny)

MKS: Szymala - Sawczuk, Kalinowski, Ochman (80. Kłusek), Stokłosa, Kowalik (75. Sochacki), Górka (70. Michalec), Cichy (55. Mizia), Porębski (87. Świętek), Majcherczyk, Stanek

Zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego "nie leży" trzebinianom. MKS po raz piąty w historii mierzył się z KSZO i po raz piąty schodził z boiska w roli pokonanego.
Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0 po trafieniu Michała Grunta. Nadzieje na korzystny wynik dał gościom niespełna kwadrans po zmianie stron wracający po pauzie za czerwoną kartkę Michał Kowalik, który skutecznie egzekwował rzut wolny.
Ostatnie słowo należało jednak do miejscowych. W 79. minucie arbiter podyktował jedenastkę (za zagranie ręką przez Marcina Kalinowskiego). Na gola zamienił ją Mateusz Mąka i komplet punktów zainkasowała ekipa z Ostrowca Świętokrzyskiego
- Zagraliśmy niezły mecz. W pierwszej połowie rywale wykorzystali jeden z naszych nielicznych błędów. Po przerwie zaskakująco przejęliśmy inicjatywę. Wydawało się, że kontrolujemy grę. Przy próbie wślizgu Kalinowski zagrał jednak bardzo nieszczęśliwie piłkę ręką,a przeciwnik wykorzystał rzut karny. Nie można żyć tylko dobrą grą. Za tym musi iść wynik. To jest wyznacznik piłki seniorskiej. Mam nadzieję, że dobry występ na terenie renomowanego rywala będzie przyczynkiem do skutecznej gry już w kolejnym meczu - mówi Maicej Antkiewicz, trener trzebińskiej drużyny.
W następnej serii spotkań MKS podejmie na swoim boisku Podhale Nowy Targ (początek zawodów w niedzielę, 3 września, o godz. 16), które w środę zremisowało przed własną ze Spartakusem Daleszyce.

Wyniki innych meczów:
Chełmianka Chełm - Stal Rzeszów 1-2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz 2-0
Orlęta Radzyń Podlaski - Wiślanie Jaśkowice 0-0
Avia Świdnik - Soła Oświęcim 1-2
Podhale Nowy Targ - Spartakus Daleszyce 3-3
Podlasie Biała Podlaska - JKS 1909 Jarosław 3-1
Resovia Rzeszów - Unia Tarnów 2-1

 

 

 

 

(Michał Koryczan)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (16)

TrzebinianinMKSTrzebinianinMKS

0 0

Blamażu nie było. Tak jak wcześniej mówiłem, że ten mecz będzie podobny do meczu z Orlętami. Moje słowa się sprawdziły przynajmniej w pewnej części. Skład znowu zmieniony i znów są małe zaskoczenia tj. brak Michalca od początku czy Szymala w bramce. Cieszy powrót Kaliego. No niestety powrót nie zbyt udany. Na skrócie meczu zobaczymy czy była ręka czy nie. Taka uwaga na niedzielę - Podhale prowadziło 3:0 ze Spartakusem i w końcówce straciło prowadzenie. Celem na najbliższe mecze są punkty, których potrzebujemy jak tlenu. MKS!!!

17:38, 30.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kibic92kibic92

0 0

coraz bardziej mi się to nie podoba 5 kolejek za nami a my z 1 punktem i nie mówmy już, że to początek rundy bo za chwile będzie 10 kolejka a my na dnie. moim zdaniem problem leży głębiej kto wie może konieczna będzie zmiana trenera? przypomina mi się troszke historia termaliki w zeszłej rundzie oni walczyli o grupę mistrzowską, a my o utrzymanie, później u nich zmiana trenera i dno, u nas też dno tylko nie wiem jak możemy się od niego odbić bo takie gadanie, że musimy wygrywac to słowa rzucone na wiatr. potrzeba efektów, a w najbliższych kolejkach Podhale, Biała Podlaska i Resovia wcale łatwo o punkty nie będzie :)

18:23, 30.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kibickibic

0 0

Mam juz dosc tego ciaglego glupiego tlumaczenia Antkiewicza ze zagrali dobry mecz ale zawsze cos albo niewykorzystane sytuacje albo klopoty kadrowe albo pechowa reka i karny ilez mozna!!! Widac po skladzie ze chcial koniecznie nie przegrac. Dwoch defensywnych pomocnikow przed nimi Majcher i jeden napastnik z przodu. Po 5 meczach mamy 4 porazki i remis. Do tego styl gry pozostawia multum do zyczenia, zespol jest zle przygotowany do sezonu i transfery zaciagu mlodziezowcow raczej nie trafione. Z cala pewnoscia chce powiedziec ze jesli z Podhalem i Podlasiem nie bedzie 4 punktow trener powinien zostac zwolniony!!! I postawic na trenera stad!!! I wtedy 50 na 50 albo sie utrzyma a jezeli nie to zostaje w 4 lidze, rezygnujemy ze wszystkich zawodnikow z Krakowa i calej reszty obcych a dawac szanse chlopakom z okolicy i ogrywac w 4 lidze!!! Moim kandydatem w takiej sytuacji powinien zostac Marcin Kasprzyk lub ponownie Olszowski.

19:10, 30.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TrzebinianinMKSTrzebinianinMKS

0 0

Początek sezonu to 5 kolejek, która dziś się skończyła. Mamy tylko 1 punkt co z tego, że w reszcie spotkań wynik mógłby być lepszy jak wszystkie były zakończone porażką. Problem tkwi przede wszystkim w głowie. Mam nadzieję, że nie chodzi o pieniądze. Kibic, rozumiem twoją frustrację ale z tymi nie trafionymi transferami młodzieżowców to lekka przesada bo Porębski i Świętek to przyzwoici zawodnicy. Moim zdaniem Antkiewicz zapewnił sobie posadę w meczu z Avią ale tak jak mówisz jeżeli nie będzie zwycięstwa w najbliższych meczach to papapa z klubu. Jeżeli nowy trener to solidny z poza Małopolski np. Piotr Mrozek, który był z nami łączony.

19:31, 30.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MKS FanMKS Fan

0 0

Szkoda tego meczu, bo o ile w pierwszej połowie KSZO dominowało, tak po przerwie my już ruszyliśmy i bardziej miarodajny byłby remis. O wyniku zdecydował przypadkowy karny. Z Podhalem musimy wygrać, inaczej zakopiemy się w strefie spadkowej. Oni tylko zremisowali u siebie ze Spartakusem, więc też nie są w jakiejś super formie. Ale nie ma wyjścia - musimy zagrać agresywnie pressingiem i zaatakować od początku. Nie sądzę, byśmy to wytrzymali fizycznie, dlatego trener będzie musiał reagować zmianami.

21:09, 30.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TrzebinianinMKSTrzebinianinMKS

0 0

Ostatnie trzy mecze Podhala to trzy remisy. Pamiętaj, że Podhale ze Spartakusem prowadziło 3:0 do 75 minuty. Z tego co się orientuje to Podhale dobrze gra z kontry więc przy naszej stracie w środkowej części boiska możemy stracić gola. Teraz już trzeba wygrać bo sytuacja robi się nie ciekawa. Nie ważne czy ładnie czy brzydko mamy to wygrać. http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/3-liga-mks-trzebinia-ladnie-gra-dla-oka-ale,12436604/

21:19, 30.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kibic92kibic92

0 0

myślę że Podhale w meczu ze Spartakusem miało wypadek przy pracy bo rzadko zdarza się żeby zremisowac mecz w 10 minut w dodatku trzema bramkami to będzie ciężka przeprawa dla MKS oby udana :)

03:48, 31.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MKS FanMKS Fan

0 0

Na razie nie wygralismy meczu od zmiany nazwy-klatwa Sierszy dziala! Ja raczej nieufnie patrze na lokalnych trenerow - pamietam jak od dawnej 3 ligi (znacznie slabszej niz obecna) odbil sie Olszowski,ktory sam sie przyznawal w wypowiedziach,ze nie zna tych zespolow,nie robil porzadnego rozpracowania rywali. To musialby byc fachura jak Kmiec. Ale na razie dajmy popracowac Antkiewiczowi-wiosna zapracowal sobie na kredyt zaufania wyciagajac nas z duzych klopotow.

09:30, 31.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kibickibic

0 0

Kmiec napewno zostawi posade jako asystent Urbana i przyjdzie do 3 ligowej Trzebini :) a poza tym nawet jakby przyszedl taki trener i zasypal by naszych chlopakow stylem prowadzenia druzyny w Ekstraklasie to nie wiem czy by sie wogole z tego dzwigneli :) Widzicie po Moskalu, zarzadzil treningu 6x w tygodniu do tego pewnie mocne i widzicie co sie stalo, wyladowal w Mszczonowiance:) Znowu przyszedl by trener z Krakowa posciagalby swoich grajkow ulubiencow i w kadrze druzyny by bylo 1 albo 2 naszych chlopakow z okolicy, przyszedl by Mrozek to wzialby pewnie polowe grajkow z Tychow polowe z Cracovii a nasi by grali na orlikach przed blokiem. Kiedys to sie musi skonczyc i wreszcie trzeba postawic na swoich. Cofnijcie sie kilka lat wstecz i popatrzcie jaki byl sklad, w 18 meczowej bylo moze 3 obcych reszta sami miejscowi, albo juniorzy np. Rolka, Stojewski, Pieprzyca, Wilk, Ołownia, Rogalski, Witkowski i cala reszta. A teraz graja same krakusy...

10:11, 31.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TrzebinianinMKSTrzebinianinMKS

0 0

Skoro Podhale miało wypadek przy pracy to musiałby być bardzo poważny skoro w 15 minut straciło 3 bramki grając w przewadze. Dokładnie, MKS Fan Olszowski w tamtych czasch praktycznie nic nie widział o III-ligowcach, a potem skończyło się to spadkiem. Kmieć, którego kwestie omawiałem nie dawno wydaje się być idealnym wyborem jednak problemem mogą być zarobki. Mrozek też by pasował. Jak znacie jeszcze jakiś trenerów bez pracy to dawajcie znać.

10:12, 31.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MKS FanMKS Fan

0 0

Kibic-na razie nie zostawi,ale Urban dlugo w Slasku nie popracuje raczej...swoim skladem mozemy oczywiscie grac,ale co najwyzej w 4 lidze.Wrobel-Martyniak,Gorka,Kalinowski,Sawczuk-Sochacki,Malodobry,Jarosz,Razniak-Kowalik,Piskorz na lawce Pajaki,Kaiser itd jakby wznowili treningi

12:16, 31.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

trener mkstrener mks

0 0

Nie szalejcie z tymi trenerami, w tamtej III lidze był pół rundy Olszowski i zrobił swoimi chłopakami 12 pkt. wiosną po wzmocnieniach Antkiewicz, którego zmienił Moskal i zrobili 15 pkt. tak rozpracowali przeciwników :-). Myślę ze MKS tym składem spokojnie się utrzyma!

12:26, 31.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TrzebinianinMKSTrzebinianinMKS

0 0

Przecież wiadomo, że szanse na pozyskanie Kmiecia są iluzoryczne bo tam pewnie zarabia 3 razy więcej niż Antkiewicz obecnie. Tak, kiedyś były takie czasy, że grali sami wychowankowie i juniorzy tylko im zależało na klubie. Czasy się zmnieniają i np. taki Kaiser rezygnuje z gry... Utrzymać się utrzymamy tylko w jaki sposób i z kim to ja nie wiem.

13:14, 31.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

kibic92kibic92

0 0

utrzymamy się to nic pewnego, weźcie pod uwagę ile drużyn z okolicy jest w drugiej lidze w tym sezonie nawet 14 miejsce nie zapewni utrzymania

13:31, 31.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MKS FanMKS Fan

0 0

Niestety,liga jest mocniejsza. Nie ma wyraznie slabszych druzyn jak Wierna czy Cosmos,raczej nikt sie nie wycofa jak Wisla II,beniamikowie sa znacznie silniejszi niz rok temu. Lige wyzej Stalowa cala runde spedzi poza swoim stadionem,a Siarka sie zachlysnela kasa za system juniorski i za bardzo odmlodzili sklad. Wg mnie brakuje nam dwoch pilkarzy w typie Gaweckiego i Wlodyki,zeby to gralo i huczalo. Mniej bym inwestowal w obcych mlodziezowcow,a wolalbym grac swoimi,do ktorych dac doswiaczonego i ogranego grajka.

14:04, 31.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TrzebinianinMKSTrzebinianinMKS

0 0

Są bardzo małe szanse, że spadną 3 drużyny z naszej grupy bo pewnie ze 2 zespoły z II ligi może spaść tj. Stal czy Garbarnia chociaż ona może się utrzymać. Czyli niewykluczone, że z naszej grupy spadnie aż 5 zespołów od 13 do 18 miejsca. Powiem tak brakuje nam w ogóle Gawęckiego i Włodyki z nimi byłoby łatwiej.

15:30, 31.08.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%