Pięciu najlepszych z nagrodami sportowymi starosty - przelom.pl

Sport

Zamknij

Pięciu najlepszych z nagrodami sportowymi starosty

Marek Oratowski 16:45, 22.03.2017
Skomentuj Pięciu najlepszych z nagrodami sportowymi starosty Komisja wybrała m.in. akrobatów PMOS Chrzanów Mateusza Drobińskiego (z lewej) i Wiktora Starczyńskiego

Znamy nazwiska zawodników, trenerów i działaczy sportowych, którzy dostaną nagrodę starosty chrzanowskiego za osiągnięcia w ubiegłym roku. Większość z nich to akrobaci.

Do starostwa wpłynęły aż 42 wnioski o nagrody dla zawodników. Komisja wybrała we wtorek trzech z nich. To Wiktoria Ziober, uprawiająca sztuki walki w klubie Guja Jiujutsu Jaworzno oraz pływanie w UKS SP 8 Chrzanów. Zgłosili ją rodzice. Pozostali dwaj sportowcy to akrobaci PMOS Chrzanów Mateusz Drobiński i Wiktor Starczyński.

Jedynym nagrodzonym przez powiat szkoleniowcem (wpłynęło osiem kandydatur) jest ich trener Marek Starczyński. Nagroda dla działacza sportowego przypadła Januszowi Papiernikowi z świętującego w tym roku 30-lecie działalności piłkarskiego zespołu Manhhattan Trzebinia.

Nagrody (zostały ustanowione w 2015 roku) starosta uroczyście wręczy podczas kwietniowej sesji rady powiatu.

(Marek Oratowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%