Piotr Kuleta (z przodu) wraz z Marcinem Grzybowskim przegrali walkę o wyjazd do Rio na ostatniej prostej
W składzie reprezentacji Polski ogłoszonej przez Zarząd Polskiego Związku Kajakowego na igrzyska w Rio nie ma Piotra Kulety, wychowanka Miejskiego Klubu Sportów Wodnych w Trzebini.
Piotr Kuleta w parze z Marcinem Grzybowskim szykowali się do startu w igrzyskach w C-2 na dystansie 1000 metrów. Osiągane przez obu kanadyjkarzy wyniki były obiecujące. Wydawało się, że są pewniakami. Ostatnim, decydującym sprawdzianem były jednak eliminacje kadry narodowej na torze w Wałczu.
Niestety, Piotr Kuleta i Marcin Grzybowski przegrali z Mateuszem Kamińskim i Michałem Kudłą. To właśnie oni polecą do Brazylii na najważniejszą sportową imprezę i powalczą o medale.
"Musimy przełknąć gorycz porażki. Będzie to na pewno bardzo trudne, bo przecież jesteśmy przygotowani na walkę o medale IO, a mimo to nie weźmiemy w nich udziału... " - napisał Piotr Kuleta na swoim profilu na Facebooku.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz